reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
daj znać K8 co Ci tam poradzą ;-)


Summer ehh dla nas nawet góry Świętokrzyskie są nie realne, ale za to ogródek przy domowy jest mega :tak:


ja dzisiaj mam doła, Nina i Laura taplały się w błocie rzadna mnie nie słuchała :baffled:
 
Chyba następnego nie będzie. To kolejna nasza strata. Za każdym razem obciążenie psychiczne z którym nie do końca sobie radzę...
 
Bardzo mi przykro k8.
Irisson, ja też mam dziś doła. Kacper od tygodnia jest znów na nie. Placze, krzyczy, szamocze sie. Dzis w sklepie zrobil taka awanture, myslalam ze spale sie ze wstydu. jak idziemy na spacer na nogach, to nagle w polowie drogi zaczyna sie na mnie rzucac, chce na rece, drze sie. Z jednej strony jest taki madry, a z drugiej ma takie zagrania, ze szkoda gadac. czy to jest normalne? Mam wrazenie, ze on ciagle ostatnio jeczy...
My na majowke wybieramy sie do Ojcowa, tylko nie wiem na jaka pogode sie nastawic, wszedzie podaja rozne prognozy :/
 
Ostatnia edycja:
Malinka1980 u mnie obie są takie, przedwczoraj je ściągałam z podwórka, Laura się wywaliła to ryczała bo kolano, a Nina się darła bo szłyśmy do domu, więc obie niosłam, całe 27kg :baffled:

K8 mi łatwiej było znieść poronienie, bo były dziewczyny, im głowa bardziej zajęta tym lepiej
 
gratulacje dla marci331
tak mi wstyd k8 sorki za wszystko, bardzo mi smutno, razem z Tobą, ale proszę, nie poddawaj się
Summerbaby najlepiej nie chorować w tym kraju, jak słowo daję...
Malinka u Zosi wyszły miesiąc temu górne 3, a dziś w nocy, no i wczoraj dolne, byłą bardzo marudna, wszystko na nie, może u Was też bunt przez zęby
irisson nie miałaś zakwasów następnego dnia? ja zawsze mam, ach te kochane aniołki:-)
 
reklama
Do góry