reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

No prosze ile sierpniowych mam postaralo sie juz o rodzenstwo :-) wszystkim gratuluje bardzo. Dla mnie macierzynstwo to cos bardzo wyjatkowego i mimo zmeczenia nie oddalabym tego za nic. No i byc moze za jakis czas my tez postaramy sie o jeszcze jedno malenstwo. Ale juz nie tak szybko.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, nie odzywałam się ze sto lat i dawno mnie tu nie było. Ale tęskniłam...
K8 - współczuję.
Wielkie gratulacje dla wszystkich nowych mamuś.
A u nas też będzie dzidziuś - jestem w 29 tygodniu ciąży. Kubuś na drugie urodziny do stanie braciszka. Niestety mam bóle brzucha po poprzednich cesarkach (zrosty) no i szyjki mi się skraca - więc jestem kanapowcem, co było zabawne przez kilka pierwszych dni - ale na dłuższą metę nie jest. Ale nic to - nie jest źle.
Ściskam Was wszystkie serdecznie
 
Marcia, ja jeszcze nie miałam okazji CI pogratulować, a Twój synek już chłop miesięczny :-p. Gratuluję, zdrówka dla Ciebie i Twoich wszystkich chłopaków.
Agnieszka, no zaskoczyłaś mnie, nie powiem, ale też przy okazji tak się ucieszyłam :tak:. Kiepsko, że musisz przeleżeć ciążę (ale co, tak DOSŁOWNIE przeleżeć?). Ale najważniejsze żebyście i Ty i Maleństwo byli zdrowi. Traficie tym razem w dziewczynkę? :-)
Błonka, ja tam Cię kojarzę :-p. Witaj :-).
 
Cześć sierpniowe mamuśki:-),

Błonka a zdziwiłabyś się, bo ja np Cię pamiętam bardzo dobrze:-D Gratuluję drugiej dzidzi, jeszcze dwupak, czu już po?
!

My juz rozpakowane, Julka urodzona przez cc 2 czerwca o 13 36, 55 cm i 3500 :) zdrowa, zoltaczki ledwo ledwo, w 3 dobie bylysmy w domu :)
Zosia zadowolona, ucieszona z siostry jak do tej pory, pomaga, tuli i caluje :) ja do 7 lipca mam meza w domu wiec dajemy rade we 2 ogarnac wszytsko, boje sie co bedzie potem :p

widze duzo mamusiek juz po raz kolejny ma dziudziusia juz w domu albo pod sercem, super super!!! :D gratuluję wszystkim!!!
 
reklama
Aga, też fajnie :-). Jak Ci na starość przyjdzie przemeblować pokój, to się chłopaki w pięć minut uwiną :-D. W sumie... jak to jest, że czy to kolejna dziewczynka czy chłopak, to człowiek się cieszy jak głupi :rolleyes2:.
 
Do góry