reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było !!
Gratulacje wszystkim tym które znów zostały lub zostaną mamusiami!!!
Ale te nasze dzieci szybko rosną...:)
poczytuje Was co jakis czas ale nigdy nie mam czasu napisac bo w sierpniu nasz wielki dzien 23 sierpnia w koncu bierzymy ślub :)
Nelka bd miała identyczna sukienkę jak ja i poda obraczki .


co do zabawkek na 2 urodziny polecam drewniane kuchenki albo stragany albo warsztaty rewelacyjna sprawa my mamy kuchenke i uwaga warsztat bo Nelka to pomocnica i naprawde sie sprawdza:)
 
martynaxyxymartyna pisze:
w sierpniu nasz wielki dzien 23 sierpnia w koncu bierzymy ślub :)
Nelka bd miała identyczna sukienkę jak ja i poda obraczki .

Poda albo i nie poda
:rofl2:. Ale wielkiego dnia gratuluję :tak:.

Mój Tymek właśnie wczoraj skończył dwa latka. Dostał od nas książeczki i ponton w kształcie auta, bo za dwa tygodnie nad morze jedziemy, ale ponton niestety powietrze puszcza. Więc ogólnie od rodziców dostał przypadkowo szmelc :rofl2:. Ale za to zadbałam, by od mojej rodziny za tydzień (za tydzień robimy przyjęcie) dostał porządne prezenty. Od chrzestengo-moje brata kolejkę z IKEI (i już widzę jego radość :-), super się nią bawi u innych dzieci), od moich rodziców garaż Wadera, a od mojego drugiego brata przefajne książeczki: Opowiem ci, mamo, co robią mrówki - Bajerowicz Katarzyna za 36,49 zł | Książki empik.com i Opowiem ci, mamo co robią pająki - De Latour Daniel za 36,49 zł | Książki empik.com .
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo :)
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego dla wszystkich Dwulatków :)
Kacper mial wczoraj usuwanego wodniaka w znieczuleniu ogolnym, niestety nie wchlonal sie. Dzis juz jestesmy w domku, wszystko ok. Pozdrowienia dla Wszystkich sierpniowych Mam :tak:
 
Cześć Dziewczyny,
Malinka1980 ściskam, zdrówka życzę

Kuba na drugie urodziny dostał rowerek biegowy. Wcześniej zaprzyjaźnione bliźniaczki pokazały mu co i jak i bardzo mu się podobało więc mieliśmy pewność, że prezent będzie trafiony.
Miał dostać braciszka ale widać mój trzeci syn najgrzeczniejszy ze wszystkich moich dzieci i czeka ładnie do terminu. Jeśli nic się nie wydarzy przez najbliższe dni to 21 sierpnia idę do szpitala a na 22 mam zaplanowaną cesarkę. Trzymajcie kciuki proszę.
 
reklama
Do góry