reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

gratuluję wszystkim dzieciaczków!!! i powodzenia dla mam oczekujących :-) i zazdroszczę Wam :zawstydzona/y: ja biorę ostatnia paczkę tabletek i też chcemy jeszcze jednego maluszka. jakbym wiedziała, że mały będzie już tak ładnie mówił i biegał bez pieluchy to może byśmy się wcześniej zdecydowali.
wczoraj bylismy na działce u mojej mamy akurat wykopywała ziemniaki, małemu tak bardzo się to podobało, że biegał, zbierał ziemniaki i co chwile mówił "ale zabawa":-D
 
reklama
Agnieszka jak tam? Jeszcze w dwupaku czy już po?:-)

justyna super, że Damianek taki dojrzały chłopiec:tak: Mania jeszcze w pieluszce i nie mówi za wiele. O zdaniach nie ma mowy:-p
Trzymam kciuki za II krechy! Trochę sierpniówek już ma kolejne maluchy, duża grupa stara się o Bąbelki, fajnie, fajnie, rośniemy w siłę!

gorgusia gratulacje!!!
:-DWszystkiego naj naj naj dla naszych dwulatków!!!
 
Ostatnia edycja:
o Aga pewnie już ściskasz Skarba ! koniecznie się pochwal :tak::-D


u nas też Nina samodzielna, odpieluchowana od początku lipca, gada dużo i na szczęście jest grzeczniejsza niż jej starsza siostra :tak: mąż ma fazę na 3 dziecko i tak ciągle podszczypuje czy nie robimy :-p

dla wszystkich starających wielkie kciuki ! :tak:
 
Oho, no piękne opóźnienie mam :rolleyes2:. Agnieszka, dużo zdrówka dla Was. Dla Ciebie i dla Twoich chłopaków :tak:. Ale Ci fajnie kolejnego takiego Bąbelka tulić :tak:. Jak tam starszy, środkowy, brat zareagował na Maluszka?

Wszystkie nasze Sierpniaki już takie duuuuże :tak:. Gadają, same się obsługują przy jedzeniu, pomagają mamie w porządkach, w kuchni, wołają siku... jeszcze chwila i przyjdą po kasę na piwo :-D.

Wszystkim staraczkom życzę dużo szczęścia i powodzenia :tak:. Sobie też :-p.
 
reklama
Agnieszka gratuluje !!! też chciałabym jeszcze tulić takiego maluszka
wczoraj w kościele siedziałam za rodziną wielodzietną, dzieci było 7 :szok: zaczęłam płakać normalnie, bo się tak wzruszyłam, pomyślałam, że musi tym rodzicom być bardzo ciężko, ale jakie tam szczęście, widać było ogromną więź między dziećmi i nie było widać, żeby te dzieci miały żal, że muszą siedzieć i się nudzić, takie te dzieci ułożone, grzeczne, pozazdrościć
 
Do góry