reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

witam i ja... co prawdę narazie nieśmiało i bardzo po cichu. Termin miesiączki miałam na sobotę, na szczęście się nie zjawiła... ból podbrzusza jest, piersi także...Testy zrobione do tej pory wykazują drugą kreskę, ale bardzo słabą. Poczekam do wtorku i może będę miała najlepszy prezent Mikołajkowy dla siebie i męża.
Pozdrawiam i życzę wszystkim przede wszystkim pozytywnej energii
 
reklama
Blonka,Mgd to wychodzi na to ze we trzy bedziemy takie mary nocne:-Dfejnie od razu mi razniej Ale chce mi sie cos slodkiego az mnie skreca Zjadlam jablko i slodka gruszke ale nie pomoglo chce mi sie czekoladki:angry:
 
No no rosniemy w sile nie ma co!!
Michalinska,Ike gratuluje mamusie..obysmy wszystkie dotrwaly bez komplikacji do finishu :)

Doti hahah no tak, to bedziemy sie na forum spotykac po nocach :) o. Dzisiaj zasnelam bagatela o 4 rano;) miodzio
 
mialyscie juz zlecone jakies badania? ja dostalam na skierowaniu cala litanie, jutro ide pobrac krew :) i od razu powtorze betke dla pewnosci czy rosnie :)
 
witam serdecznie ;-)
wczoraj zobaczyłam upragnione 2 kreski !!
to będzie moje 2 urodzone dziecko (mam nadzieję na córkę), a w sumie 4 dziecko w domu :-)
Buziaki dla sierpnióweczek :-)
 
Hejka a ja jestem całkiem nowa, nieopierzona jeszcze:)
mam wg moich obliczeń termin na 5 sierpnia, do lekarza wybiorę się w tym tygodniu potwierdzić wszystko, jest to małym problemem, bo mieszkam w Niemczech, ale przełamię się i pójdę, najważniejsze to wiedzieć, że wszystko z Dzidziątkiem w porządku:D
odezwę się po wizycie...stracha mam- przed wizytą i przed całą ciążą, ale mam przy sobie Męża, on jest wniebowzięty i wiem, że będzie pięknie:)
 
reklama
Blonka ja sie dowiem w srode, jeszcze nie bylam u ginekoloa..ale pewnie standardowo morfologia i masa genetycznych dziwakow..byc moze aminopunkcja..ale jeszcze sie zastanawiam..

Witam nowe mamy!!! Maatko jak ja Was wszystkie zapamietam??!!
 
Do góry