reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Olga RaQ - całkiem nieźle obmyśliłaś ten plan działania, tylko ciekawe czy uda się Ci wytrwać w tym :-p

marcia331 - dzięki za kopniaka, zadziałał :-D w końcu zadzwoniłam i wizyta dopiero 25 kwietnia, trudno muszę poczekać, ale potem to już w ogóle nie miałabym kiedy iść do tego corocznego przeglądu, pewnie coś do leczenia i tak się znajdzie.
Teraz katjusza77 czekamy na wieść kiedy to ty masz wizytę :)))
Zazdroszczę planów związanych z budową domu, też chciałabym być na tym etapie, ach.... może niedługo, o ile kupimy działkę.

milionka - ankieta wypełniona

RatinaZ
- ja też bym nie pamiętała wszystkiego, daję sobie wielocytuj i przy pisaniu odpowiedzi mam podgląd, który potem albo cytuję, albo kasuję a piszę co trzeba ;)
Najgorsze jest to, że czasem jestem w trakcie pisania takiego tasiemca i nie skończę bo coś mnie oderwie, a potem wy szalejecie z nowymi postami :)
 
reklama
czesc dziewczynki :)
nie uwierzycie ale dopiero wstalam pol godziny temu... lol
wstalam rano wyslac corke do szkoly, zjadlam dwa gofry i wypilma szklanke mleka i spowrotem siuuup do lozka :D M.pojechal na 12 do pracy, a ja dalej w lozku.. no i tak mi sie fajnie drzemalo :) troszke jestem zaspana, ale jak mi blogo teraz :)
zauwazylam ze srednio raz w tygodniu mam taki dzien ze musze polozyc sie i odespac :)
za 2h jade dopracy, powyciagalam z lodowki roznosci i powinien wyjsc kapusniak z tego wszystkiego, zobaczymy :D
odnosnie sprzatania to mam dni ze latam ze szmata po domu, ale ogolnie to mi sie nie chce czesto :), ogarniam kuchnie zawsze, bo tam musi byc czysto, corki pokoju to nie ruszam, niech sprzata :)
aaaa u nas jest 19stopni, ale odczuwalna temp.to okolo 28stopni, zero wiatru :) cudownie :) a ja przespalam dzien :D hahahaha
 
Ja też jak przeczytam kilka stron nie jestem w stanie odpowiedzieć imiennie. Nie ma opcji.

O dentyście już nie wspominam, że mnie wszyscy gonią. wstyd się przyznać ale byłam dwa lata temu. Mam bardzo dobre zęby, od wielu lat nic nie miałam robionego, ale kontrola w ciąży by się przydała, bo wiem że zęby się mogą sypnąć nawet najmocniejsze.

A ja muszę z moim pogadać, żeby się bardziej przykładał do spraw domowych, bo ja alfą i omegą nie jestem. A też wcale mi to jakoś fantastycznie nie wychodzi.

Jak zaczynam myśleć o wózku to mi się słabo robi. Wszyscy mówią żeby jechać do Świata Dziecka i wybrać, a potem kupić taniej w necie, ale jak zobaczyłam zdjęcia tego sklepu i ze 100 wózków stojących na środku, to mi słabo. Chyba zostawię to na ostatnią chwilę. A kupimy to już naprawdę na ostatnią chwilę. Jakoś nie chcę zapeszać, najbardziej bym chciała wszystkich zakupów dokonać rękami mojego M jak będę już w szpitalu.
 
Ja przyjemności kupowania ubranek, wózka i wszystkich innych akcesoriów nie będę sobie odbierać:) wręcz czekam już kiedy poznam płeć :-) ale faktycznie, jak się tak popatrzy ile tego jest do załatwienia to czasem się odechciewa...
Wózeczek już w sumie mam wybrany, ale z zakupem muszę jeszcze poczekać. Funduje go nam moja mama, więc od niej jestem uzależniona w tej sprawie.

Ten sklep Świat Dziecka w Warszawie tylko jest? Chętnie bym się wybrała :)
 
Witam troche mnie tu nie bylo ,nie mailam za bardzo czasu:sorry:

Kruszki extra pogode macie:tak: Unas 16 stopni ale zimny wiatr:cool:
Olga fajne postanowienie ,moze i ja skorzystam :-D:tak:

K8libby mam nadzieje ,ze jutro zdasz relacje odnosnie wozu:-)
Ratina milego kupowania:tak: Wanienka ze stelazem super rzecz :tak: Nie rzeba sie zginac itp:tak:
Ja duzo akcesoriów mam po Michalku ,cale szczescie ze chomikowalam:tak:Z drozszych rzeczy tylko wózek musze zakupic:tak:

Chorym dziwczyna zycze powrotu do zdrowia:tak:
Ja mam termin z usg na 30 lipca a z @ na 3 sierpnia:tak:Mam przeczucie ,ze urodze kolo 25 lipca:-D
Przed chwila przywalilam sobie tluczkiem w palucha :eek: boliiiiiii.....:sorry::eek:
 
umowilam nas nas usg 3/4d na 6go kwietnia :) koszt niebanalny, samo usg 200zl plus 5minutowy film 80zl plus place za zdjecia dodatkowo, ale dobry lekarz z opinii bo juz wygooglowalam :) wiec czekam cierpliwie :) byle do PL :) wyjezdzamy we srode wieczorem, w PL bedziemy we czwartek, usg mamy w piatek na 13.25 :)
tylko nie wiem jak Wam wrzuce zdjecia czy film
ciekawa jestem jaka jakosc zdjec, czy dobry sprzet itd. :)
powoli musze sie zbierac bo za godzine powinnam juz byc pod praca :)
 
Dzien dobry :-p:-)

Ale się dziś rozpisałyście !
RatinaZ Ja też tak mam że jak przechodze do nastepnej strony to zapominam co było wcześniej :-p

k8libb U Nas ze sprzataniem jest tak że obieca nie ruszaj a jak przychodzi co do czego to sprzata 5 min i poźniej jeszcze wyjdzie z fochem bo czegos w bałaganie znaleść nie umie ale przynajmniej jak ja posprzatam to podziekuje wiec jeden plus jest no i gotuje :p

Olga RaQ
Mi by sie tez przydał taki rozkład bo pozniej przesypiam za duzo czasu :p

milionka zdrowiej i udanej wizyty
;-)

MieMie przynajmniej możesz nadrabiac spokojnie zaległości na forum :-) Ale fakt długie siedzenie w domu rozleniwia ..
kruszki Gofry ale mi zrobiłaś smaka :p zazdroszcze pogody :)
Ja mam 3d/4d na 2 kwietnia i płace 200 zł z płytka :)

Maggic_m Ja bym tez z chęcią juz cos kupowała ale uparciuch nie chce pokazać co ma między nóżkami wiec trzeba czekać .Ale mam o tyle dobrze że wózka nie musze kupowac bo mam 4 do wyboru od znajomych i z rodziny :p

No myśle że choć odrobine nadrobiłam :p

Ja dziś podenerwowana ze szkoły wracam bo w ostatnim czasie mialam cos na zasadzie konkursu do ktorego dlugo sie przygotowywalam zeby reprezentowac szkole i zamiast na lekcje z kilkoma osobami chodzililismy na zajeciach malowac i prace na to robic i niby bylysmy zwwolnione a teraz mi nauczycielka ze nie chodze na lekcje a i ze nieklasfikowana bd i wg nie dosc ze staram sie dla tej szkoly to ona mi z takimi tekstami no krew mnie normalna zalewa w takich chwilach ..
Ale jak bd miala jeszcze jakies pretensje to niech najpierw podliczy frekwencje tym co wagaruja i porozmawia z dyrektorem a nie bd mi wyrzuty robic ze mnie nie widziala a dwa razy z jej winny zajec nie było ..
Tym bardziej ze od wczoraj kiepsko sie czuje a specjalnie poszłam dzis na jej zajecia no co za babsztyl:angry:

denstysta desntysta tez musiała bym sie wybrac ale usprawiedliwiam sie ze wszystko po kolei narazie w czwartek okulista ktorego w miare szybko załatwiłam wiec może jeszcze w kwietniu zabiore sie za ząbki :p




 
reklama
Do góry