reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Czesc :) ja bede testowac we wtorek ale sie nie nakrecam poniewaz mam implant antykoncepcyjny, ale nie dziala tak jak powinien a i w zeszlym miesiacu bralam antybiotyki a i tak sie przytulalismy wiec moze cos wyszlo , @ spoznia mi sie juz ponad 2 tygodnie
 
Witaj mummy ,

ja dzisiaj zobaczylam II kreseczki na tescie :) COprawda temin z OM mam na 30lipca, ale ze owu mialam pozniej wiec wychodzi mi 4 sierpien :) To byl nasz 3 cykl staran .

Pozdrawiam i zycze milego dnia :-)
 
MAMOLINKA GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!! Ależ się cieszę!!!!!!! :-D:-D:-D W końcu się doczekałaś :-D Życzę Ci spokojnej ciąży, jak się czujesz?? :-)
 
Kinga, Paulinka dziekuje :*:*:* I trzymajcie kciuki. Do mnie to jeszcze nie dociera, wydaje mi sie, ze to sen, takie nierealne... Ja sie czuje ogolnie bardzo dobrze, cycolki troszke bola, i mialam malutkie mdlosci, ale obylo sie przez przytulania kibelka :) Teraz wyczekuje wizyty USG mam 31 grudnia :) Wiec mam nadzieje, zaczac nowy rok z samymi dobrymi wiadomosciami... A Wy jak Kochane sie czujecie ? Buziaki :*
 
reklama
Do góry