reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Maciejkaa - gdybym mogla w spokoju czekac, to bym czekala.
Ale cala rodzina mi cisnienie podnosi, od miesiaca slysze pytania "kiedy urodzisz?" i temu podobne, mamuska chce zaparcie wziac 3 tygodnie wolnego jak bede rodzic bo ona chce byc przy porodzie (ja jej za zadne skarby nie chce na porodowce, ale ona w zaparte ze musi byc bo cos sie stanie -,-) a ze jej urlop jest zalezny od mojego terminu porodu, a urlopy reszty pracownikow od jej urlopu to tez jest cisnienie zebym rodzila.. I tak wszyscy mnie wkurzaja.
A Gabi podobno byla juz "donoszona" w 36 tyg. Oczywiscie wzgledem budowy na usg.
Ja mysle, ze jesli dziecko nie jest gotowe, to nie przyjdzie na swiat i zadne przyspieszacze go z brzucha nie rusza (oprocz oksytocyny, ale mowimy o domowych metodach ;))
Poza tym jak wiesz, mialam miec cesarke, bo mnie straszyli w szpitalu juz wczesniej ze ja to naturalnie nie urodze, bo za waska jestem, a mala jest za duza do mojej budowy.
Efekt - skierowanie na cesarke nieuznane, mam sie przekatowac kilkanascie godzin naturalnie po to by doszli do wniosku ze cesarka.. bo na cud nie liczę, ze nagle nastąpi magiczny wzrost moich narządów ;)
 
reklama
To jest akurat normalne ze wszyscy wokół pytają ale najlepszym sposobem jest ich zwyczajnie olać. Nie ich sprawa. To Ty jesteś w ciąży i to Ty możesz się jedynie niecierpliwic a nie oni. Poza tym chyba logiczne jest ze nie masz wpływu na to kiedy poród się zacznie. Więc jeśli następnym razem będą Cie o to pytaać to odpowiedz im ze magiczna kula ci się zbiła i kurcze nie możesz teraz przewidzieć .. a to pech :-p
 
Quincy skoro masz skierowanie na cc to chyba nie ma znaczenia w ktorym szpitalu chcesz rodzic? Czy jest info ze w takim a takim szpitalu? Bo moze w innym szpitalu bys rodzila?
 
Tak, jest napisane ze do tego i tego szpitala.
Do innego mam 30 km i jest to słynny szpital w zdunskiej woli w ktorym nie zrobili cesarki mimo ze dziecko sie dusilo..
Wiec raczej sie tam nie wybieram.
 
jeszcze nie rodze;) leze caly czas tak jak lezalam mialo byc ktg a nie ma, brzuszek pobolewa i plamie dalej ale tak ma niby byc. teraz weekend wiec pewnie nic nie zrobia jak samo sie nie rozkreci.
 
Jagoda - Może dzisiaj tez sie wkrece na porodowke to bedziemy sobie lezec i narzekac na sluzbe zdrowia razem ;p Mam wizje ze jak mnie w nocy znowu zlapia te nieefektywne przepowiadajace to jade i niech mi cos zrobia, albo niech to rusza dalej, albo niech nie boli ;p
 
Quincy tak Cię trochę podczytuje, dopiero od kilku dni :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:i tak się domyślałam, ze jesteś z Sieradza :-) ja z miasta obok i też się zastanawiam gdzie rodzic :crazy: ten lekarz to był partacz, nie jedno dziecko marnie przez niego skończyło, on już tam nie pracuje, teraz jest podobno dużo lepiej, jak dziecko wazy powyżej 4 to od razu robią cesarkę, powodzenia




i przepraszam ze zaśmiecam Wam wątek :zawstydzona/y:
 
Moja nie waży powyzej 4, narazie ma 3 wedlug jednego usg, wedlug innego miesiac temu miala 3130.. i teraz zgaduj jaka duza bedzie -,-
Jednak mimo wszystko zdunska wola jak dla mnie odpada.
Lekarz z tamtad (moze to ten ktory taki numer odwalil) chcial mi robic skrobanke, bo w 6 tyg nie bylo serduszka.
Nie zgodzilam sie i w tym momencie jestem przyszla mama Gabrysi, ktora od 38 tygodni szczesliwie rosnie w moim brzuchu ;)
 
reklama
quincy ja też Cię podczytuję:zawstydzona/y:jestem z lipcówek;-)ja dokładnie miesiąc temu urodziłam córeczkę w Zduńskiej Woli:-)
 
Do góry