reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

taka. j wyniki miałam zawsze dobre, tylko hemoglobina mi spadała, ale ostatnio było ok. Brałam euthyrox na tarczyce bo na początku ciąży miałam wynik 2,7, ale potem już spadło do 2,02.
 
reklama
Kamu kiedy mu wsadził tą głowę przed twarz to mu zwróciłam uwagę aczkolwiek za pół godziny podleciał i to samo także nie na wiele się to u niego zdaje.

My ja też mam niedoczynność tarczycy (wnioskuję po wynikach, że masz), to samo, hemoglobina mi spadała na co brałam żelazo i euthyrox przez całą ciążę, no i dalej biorę oczywiście, ja naprzemian 50 i 75, wyniki miałam między 1,2 a 3,8 przy czym ten górny to raz miałam, zwiększyłam dawkę i spadło. Myślę, że teraz już nic się u Ciebie nie powinno z tym dziać, dziecko zresztą samo sobie wytwarza ten hormon i nie potrzebuje od mamy :)
 
Hej Dziewczyny, jak tak czytam o tych kaszlących dzieciakach, to sobie myślę, że ich rodzice to nie myślący w ogóle są...Ciekawe, czy jeśli byłaby odwrotna sytuacja, to nie przeszkadzało by im, że ktoś kaszle na ich małe dziecko...ech, brak słów czasem.
Ja już zapowiedziałam Mężowi, żeby nikogo nie zapraszał do nas zaraz po wyjściu ze szpitala. Niech się Mały najpierw zaznajomi z ,,domowymi zarazkami" i dopiero dostanie dawkę z zewnątrz.
U mnie nadal nic, ciekawe, co jutro na IP mi powiedzą...
 
my2013 nie martw sie pulsem, ja mam okolo 100 caly czas i dr powiedziala ze to normalne, im blizej konca tym puls bedzie wzrastal, a cisnienie caly czas mam niskie ok 90/50, hemoglobina tez spada bo osocze sie rozrzedza, mi spadla do 9,7 a norma w 3 trymestrze jest od 10 wiec nie jest tak zle
 
Witam z rana:-)
Ja wczoraj z TZ oglądałam horror i muszę przyznać, że był bardzo dobry...Efet: prawie całą noc nie spałam. Obracałam się z boku na bok, a R tylko pytał czy coś mnie boli, czy się coś zaczyna, a ja się po prostu strasznie bałam. Troszkę już odespałam od rana i chyba cały dzień po troszku będę odsypiać.

Kamu ja też bym chciała do przyszłej środy być w dwupaku, a najlepiej ani dnia krócej, ani dłużej, wtedy będzie dokładnie 40tydz:-)
Chociaż z drugiej strony ja jak i mój TZ jesteśmy poniedziałkowymi dziećmi i wiem, że to najfajniejsi ludzie:-p

Taka j. masakra jakaś z tym chłopcem z gilami z nosa. Nie wierze!!!:no:

My to może nie być związane z tarczycą, a może to być nawet przełom tarczycowy, chociaż to raczej w nadczynności, więc nie ma co panikować. A jest już lepiej dzisiaj z ciśnieniem? A u jakiego endokrynologa się leczysz? W Poznaniu mogę kogoś polecić

Kulka a może jutro sie zacznie. Tak nagle...
 
doriq mnie by najbardziej pasowała przyszła środa :-) Po pierwsze moja lekarka ma dyżur, po drugie w niedzielę kuzyn zabiera Maksa do teściów na tydzień i nie było by problemów kto z dzieckiem zostanie. Tzn moja mama chętnie zostanie, ale wiadomo gdyby się coś zaczęło dziać w nocy, to trzeba by było Maksa budzić i zawozić do moich rodziców, a tak było by z głowy. Dodatkowo u dziadków miał by zajęcie,a moja mama musiała by z nim siedzieć i nawet nie mogła by przyjść do szpitala.
 
doriq- nie leczę się u endokrynologa, bo przed ciążą mój wynik to 1,3, podskoczyło na początku ciąży, ale do 2,7, po lekach spadło i utrzymuje się na stałym poziomie 2,02- wszystko kontroluje mój ginekolog. A ciśnienie, dziękuje, już lepiej, chyba na koniec już tak jest że wszystko wariuje. Nawet dzidziuś ma teraz dni, że wariuje cały czas , a zaraz potem ma dzień lenia, dużo śpi i mało się rusza, na ktg niby wszystko ok, więc staram się nie martwić.
Wszystkie jesteśmy już chyba zmęczone...
Pozdrawiam
 
Doriq jaki film oglądaliście? Uwielbiam horrory i dawno nie widziałam takiego na serio fajnego!
 
reklama
Taka j. ja też dawno żadnego dobrego horroru nie widziałam, więc może dlatego taka reakcja:-D Temat oklepany, ale trzyma w napięciu i jeszcze informacja, że na faktach przeraża. Obecność (2013) - Filmweb jak obejrzysz to daj znać czy się podobał:-)

My dobrze, że już z ciśnieniem lepiej. Właściwie to już jesteśmy na końcówce, organizmy już wymęczone pasożytkiem:-)
 
Do góry