reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Venicee lepiej jeszcze korzystaj z tego, że do pracy nie chodzisz, wiem, że siedzenie w domu może dołować ale mimo wszystko przynajmniej od pracy odpoczniesz teraz, no i stęskniona może wrócisz do ludzi.
 
reklama
Byłam wczoraj na usg genetycznym wszystko dobrze i mała się obrucila głową do dołu [emoji3] mam nadzieję że tak zostanie [emoji6]
taka j mam nadzieję że u Ciebie wszystko wporzadku.
Venicee ja już marzę aby była wiosna mam dość tych ubrań tego smogu bleee. Jeszcze tydzien i idziemy na kontrolę do szpitala z Tymciem. Odezwę się na priv.
Trochę mi się szyjka skrócila , dostalam luteina i mam się oszczędzać.


 
Aga to lepiej się oszczędzaj bo to nie żarty, jeszcze trochę trzeba wytrzymać. Niestety u mnie gorzej niż było :(
 
Taka j jak tam u Ciebie ?
Byliśmy na weekendzie u teściow, Tymcio pierwszy raz wyszedł z domu[emoji2] W poniedziałek mamy kontrolę w szpitalu a ja mam jeszcze wizytę u gin a sprawdzić jak moja szyjka. Dokładnie muszę jeszcze wytrwać. Zaczynam powoli robić pranie .Mam tyle ciuszkow że nie wiem kiedy to wszystko ubiorę [emoji3]

 
Aga u mnie taka lipa trochę i chyba jeszcze trochę tak będzie, niestety rodzinne problemy zdrowotne i nie tylko także wszystko na raz. W sumie masz już 31 tydzień, zleci szybko. Dokładnie z tymi ubrankami, tych malutkich zawsze się tyle ma, że potem nie raz się czegoś nie założy nawet jeden raz. Czyli koniec kwarantanny macie ;)
 
Hej dziewczyny !!!
Co u Was słychać ?
taka j jak zdrówko mam nadzieję że wszystko wporzadku.
U nas coraz bliżej końca , jutro kończę 35 tydzień. Odpoczywam jak tylko Tymcio jest w przedszkolu.
Od połowy lutego zaczął już chodzić, jesteśmy po kontroli i wszystko powoli wracam do normy.
Jest mi ciężko , brzuch coraz większy same wiecie jak to jest na końcówce [emoji6]
pozdrawiam Was serdecznie

 
Aga wytrzymaj, już masz końcóweczkę, szok, że to tak szybko przeleciało! Ale poza tym, że ciężko z racji brzucha to wszystko w porządku?
 
reklama
tak wszystko oki, w pon idę do lekarki na kontrolę zobaczymy jak moja szyjka. Już czuję skurcze i jak mi się stawia brzuch. Powoli ogarnia mnie panika [emoji6]

 
Do góry