reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

No znam ten tryb kochana...z bliżniakami przerobiłam .Obydwoje byli w przedszkolu już 6:20...ledwo na 17 zdążałam ich odebrać,...Jedyna różnica że miałam sporo lat mniej....teraz szybko się męczę i stan 4 a nie 2....
Aga co u ciebie?????????
postanowiłam ide na siłkę...3 razy tyg bede z domu na 2h uciekać....
 
reklama
halo halo , żyję póki co w dwupaku [emoji6]
w poniedziałek idę na kontrolę do gin ciekawe co powie.
Teściowa do nas przyjedzie jak zacznę rodzic aby ogarnąć Tymka. Już mam dość byle wytrwać [emoji6] Venicee jesteś niesamowita że ogarniasz swoje pociechy [emoji6]

 
Venicee no bardzo fajna odległość bo za blisko, żeby jechać ale nie za daleko, żeby się przejść :)

Aga daj znać jak będziesz po wizycie, generalnie w każdej chwili może się zacząć :)
 
U nas też, cały dzień. Zimno i w ogóle mało wiosennie. Byle śnieg już nie spadł bo i takie cuda były.
 
halo halo, zyje i mam się dobrze [emoji6]
teściowa do nas przyjechała więc korzystam, dzisiaj cały dzień nas nie było to tu to tam [emoji6] zaliczyłam jeszcze pizze przed porodem[emoji6]
W pon byłam u gin. Szyjka się skraca skurcze się piszą więc czekamy . Dziś skończyłam 38 tydzień. Brzuch boli zobaczymy co to będzie
Venicee tak już się nastawiam na Żeromskiego chyba że będzie nawał na porodowce to będę myśleć bo słyszałam że jest kocioł w każdym szpitalu.

 
Aga to sobie jeszcze poucztowałaś :) Teraz jesteś tak umówiona, że jak się zacznie to jedziesz czy masz jeszcze jakąś wizytę przed terminem? Pytam bo ja nie doczekałam ani z jednym ani z drugim terminu więc nawet nie wiem jak się to odbywa.
 
reklama
Aga to sobie jeszcze poucztowałaś :) Teraz jesteś tak umówiona, że jak się zacznie to jedziesz czy masz jeszcze jakąś wizytę przed terminem? Pytam bo ja nie doczekałam ani z jednym ani z drugim terminu więc nawet nie wiem jak się to odbywa.
Tymcia przynosiłam 11 dni więc teraz mam nadzieję że będzie szybciej [emoji6]
Mam wizyte kontrolna w poniedziałek aby zrobić ktg i usg sprawdzić ilość wód i łożysko.

 
Do góry