reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Halo halooo
Melduję się że jestem [emoji6]
Venicee myślę że trzeba kiedyś zorganizować spotkanie [emoji6]
U nas wszystko w porządku, Ania ładnie rośnie zaraz skończy 2 miesiące szok. Tydzień temu miałyśmy szczepienie waży 5 kg więc ładnie przybiera na cycu.
Jest grzeczna, płacze jak chce iść spać lub jeść [emoji6]
Tymcio też ma się dobrze, nawet nie jest zazdrosny o siostrę, cały czas ja przytula, zrobił się teraz taki cwaniaczek i ma fazę że wszystko wygrywa a jak nie to jest mega rozpacz.
Co u reszty dziewczyn ?



 
Hej kochane [emoji6] Venicee dlaczego ja nie widzę wszystkich twoich postów? Hmmm..
Aga, super wieści [emoji6]
U mnie bez zmian.. Jakoś leci [emoji6] wczoraj miałam urodziny, ale imprezę robiłam w sobotę także trochę zabiegana byłam.
Taka j., co u ciebie?
Gdzie wybieracie się dziewczyny na wakacje?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basia moich postów nie widzisz ? Może poblokowałaś?
Maryś waga ciężka 11,600 było ok 12 dni temu :D
BASIA NAJLEPSZE ŻYCZENIA ! DZIDZI ci życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Venicee No wlasnie dziwnie.. niektóre widzę, a niektórych nie ! Wyświetla mi sie na początku a jak wchodzę w nasz wątek to tego postu nie widzę.. hmm.. ten z życzeniami widzę a tego drugiego nie. Piszesz inna czcionka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
W sumie nie powinno mieć znaczenia jaka czcionka?!
ale mam dziś powalony dziń ...po 12 ...a ja nic w domu ..kkk....
TakaJ gdzie jesteś?
 
Hej dziewczyny !!!

Co u Was słychać? My jesteśmy po chrzcinach, wszystko się udało, Ania rośnie i jest bardzo grzeczna [emoji6] Tymcio fajnie ja zaakceptował i nie mamy z nim problemu. Jakieś plany wakacyjne już macie?



 
reklama
Do góry