reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Cześć kochane [emoji8]
U nas wszystko dobrze [emoji6] Kuba już zaliczył pierwszy katar i był trzy dni w domu, zreszta mnie też dopadło.. niby katar a trzyma już tydzień.. ale nie mam takiego pola manewru co do leków bo przywiozłam z wakacji małego lokatora [emoji7] wczoraj byłam u lekarza i narazie wszystko ok. Serduszko bije a termin na 3 maja [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kochane [emoji8]
U nas wszystko dobrze [emoji6] Kuba już zaliczył pierwszy katar i był trzy dni w domu, zreszta mnie też dopadło.. niby katar a trzyma już tydzień.. ale nie mam takiego pola manewru co do leków bo przywiozłam z wakacji małego lokatora [emoji7] wczoraj byłam u lekarza i narazie wszystko ok. Serduszko bije a termin na 3 maja [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oooo kochana moje gratulacje !!!![emoji177] [emoji171] [emoji110] Bardzo się cieszę super wiadomość. Czyli wakacje bardzo owocne hihi. Życzę spokojnych 9 miesięcy. Informuj nas na bieżącą co u Was. Ja jestem z 7 maja, uwielbiam ten miesiąc [emoji1]



 
Oooo kochana moje gratulacje !!!![emoji177] [emoji171] [emoji110] Bardzo się cieszę super wiadomość. Czyli wakacje bardzo owocne hihi. Życzę spokojnych 9 miesięcy. Informuj nas na bieżącą co u Was. Ja jestem z 7 maja, uwielbiam ten miesiąc [emoji1]




Dziękuje [emoji8]
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze [emoji6] marzyłam o maju i aż rok musiałam czekać na ten mój cud [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia ale się cieszę ! spełnia się twoje marzenie! Czyli mąż uległ co???
Aga już 5 mcy ? a co dopiero rodziłaś !
U nas dom wariatów....Miki chodzi ,nawet dzielnie -choć spodziewałam się jazdy okropnej .
 
Powiem wam, że okazało się w lipcu że mam strasznie wysoka prolaktyne i to uniemożliwiało zagnieżdżenie.. lekarz zamiast dać tabletki to wysłał mnie do endokrynologa [emoji53] postanowiłam leczyć się na własna rękę i kupiłam castagnus i miałam zamiar brać 3 cykle a pózniej do endo. Stał się cud i zaszłam w pierwszym cyklu brania [emoji15][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basia tak po prostu miało być ! Jejuu a pamiętam twoje rozterki ! Ciesz się pięknym stanem !
Marysia skończyła już 15 mcy...masakra jak to zleciało...a co dopiero w ciąży byłam ...
Teraz najgorsze mce przede mną ....bo jak pomyślę o chorobach aż mi słabo...
TakaJ halooo! i reszta dziewczyn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kobietki, Aga, Venicee a pamiętacie moze jakie tętno miały wasze córeczki na usg? Pytam bo sprawdzam pewna teorie [emoji23]
Ja mam przeczucie na kolejnego syna [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kobietki, Aga, Venicee a pamiętacie moze jakie tętno miały wasze córeczki na usg? Pytam bo sprawdzam pewna teorie [emoji23]
Ja mam przeczucie na kolejnego syna [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj nie pamiętam. Nawet nie wiedziałam że coś takiego ma znaczenie [emoji1]może sprawdzę gdzieś w papierach to Ci powiem . Jak się czujesz ? Chodzisz jeszcze do pracy ?
Venicee to fajnie że Mikołaj daje radę w przedszkolu . Oby tak dalej [emoji106][emoji108]



 
reklama
Oj nie pamiętam. Nawet nie wiedziałam że coś takiego ma znaczenie [emoji1]może sprawdzę gdzieś w papierach to Ci powiem . Jak się czujesz ? Chodzisz jeszcze do pracy ?
Venicee to fajnie że Mikołaj daje radę w przedszkolu . Oby tak dalej [emoji106][emoji108]




Ja w karcie ciazy miałam podawane zawsze tętno Kuby [emoji6]
Pracuje i narazie wcale nie mam objawów [emoji53] bardziej jestem głodna, czasem pobolewają piersi o to tyle


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
 
Do góry