reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Wowww ŻABILA wielkie gratulacje kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No już 2 ciąży wow ! Basia a u ciebie leci suwaczek do przodu!
oj chciałabym wygrać hehhe kto by nie chciał !
 
reklama
Hej dziewczyny,
Żabila gratulacje!!!życzę spokojnych 9 miesięcy [emoji16]na kiedy masz termin?
Basia a co u Was? Jak Kuba chodzi do przedszkola zdrowy? A co się dzieje??
Venicee a JA K twoje dwa łobuzy i starszaki [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny,
Żabila gratulacje!!!życzę spokojnych 9 miesięcy [emoji16]na kiedy masz termin?
Basia a co u Was? Jak Kuba chodzi do przedszkola zdrowy? A co się dzieje??
Venicee a JA K twoje dwa łobuzy i starszaki [emoji16]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A u mnie niewiadomo skąd pojawił się krwiak.. mam same zakazy, dużo odpoczywać i zobaczymy.. albo się wchłonie albo będzie się opróżniał.. ale wtedy to już muszę jechać do szpitala..
Kuba odpukać zdrowy i chodzi do przedszkola [emoji6]a jak Twoje pociechy??


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dpe8kin74.png
 
@aga163 termin na 16.07. ale to dopiero 4 tc. Wszystko się jeszcze może zdarzyć.
@ basia89 córeczka moje marzenie. Ale szczerze to chce poprostu mieć zdrowe dziecko.
@venicee to graj kochana. Jak przeczytałam że czujesz E szybko nam pojdzie to nie sądziłam że aż tak. Trzecia naszą ciąża i trzecia w pierwszym cyklu. Nie naciesze się sexem bez zabezpieczenia [emoji23]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
no Żabila wtedy mężowie marudzą że mogli dłużeć poszaleć :p Spokojnej ciąży i zdrowego dzidzia Wam życzę !
Basia współczuję krwiaka...miałam z Marysią...Najgorsze jest to że może w kazdym momencie pęknąć...u mnie pękł...
Aga kurde kiedy my się w końcu poznamy !U mnie dom wariatów...to że mam 2 u progu dorosłości wcale nie jest lepiej...taka prawda. Oby do wiosny !
 
no Żabila wtedy mężowie marudzą że mogli dłużeć poszaleć :p Spokojnej ciąży i zdrowego dzidzia Wam życzę !
Basia współczuję krwiaka...miałam z Marysią...Najgorsze jest to że może w kazdym momencie pęknąć...u mnie pękł...
Aga kurde kiedy my się w końcu poznamy !U mnie dom wariatów...to że mam 2 u progu dorosłości wcale nie jest lepiej...taka prawda. Oby do wiosny !

A w którym tygodniu Ci się przyplątał ? Byłaś w szpitalu? [emoji53]
Co do starań to mój M miał mnie już potem dosyć [emoji23] cały rok to się mu znudziło [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
reklama
Do góry