reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

To i ja dolacze! Wczoraj wieczorem zobaczylam 2 kreseczki na tescie!!! Jestem przeszczesliwa, i choc wiem, ze jestem w ciazy to czasem niedowierzam :D Moj maz wariat juz wypelnil lodowke organicznym jedzeniem i sokami haha :) Na razie nie mam mdlosci, choc szybko po jedzeniu pojawia sie uczucie pustki w zoladku. Podbrzusze lekko pobolewa i tylko czasem, dlatego tak latwo o tym zapomniec ;) Jedyne co mi dokucza to bolesne piersi i bardzo szybkie tetno, jakbym biegala, mam czasami wrazenie, ze sie dlawie... zawsze mialam problemy z palpitacjami, ale to jedyne co mnie martwi. Poza tym mam ogromne poklady pozytywnych mysli, nie dopuszczam do siebie zadnych smutkow :)

aha, moj termin najprawdopodobniej 1 sierpnia, choc niektore kalkulatorki wyliczyly mi 31 lipca - bede sie udzielac i tu i tu ;)

Trzymajcie sie zdrowo xx
 
reklama
Dziekuje Pam xx Czytalam sobie wpisy i zobaczylam Twoj, i powiem szczerze, ze mialam nadzieje, ze razem ze mna sie tu wpiszesz.. :)
 
cześć Dziewczyny:)
w poniedziałek wieczorem coś mnie tknęło i zrobiłam test (został mi z poprzedniego miesiąca bo miałam wtedy testować ale właśnie wtedy odstałam okres. w sumie to nie spodziewałam się dwóch kresek akurat w tym miesiącu bo sobie trochę odpuściliśmy aż tu nagle patrze, że powoli pojawia się druga kreska!!!! :szok:co prawda BARDZO niewyraźna ale w poprzednich miesiącach w ogóle jej nie było. szybko wsiadłam do auta i kupiłam jeszcze dwa testy. zrobiłam jeden. znowu dwie kreski. kolejny test postanowiłam zrobić rano ze świeżego moczu. nie mogłam spać całą noc wstałam o 4 rano i druga kreseczka wyszła już wyraźna. :tak:wiem że jestem maniaczką ale w sumie zrobiłam już... 6 testów :-D:-D:-D ostatnie dwa były już bardzo wyraźne:-)
ostatni okres miałam 23.10.12 więc to wczesna ciąża. w sumie to mam często wątpliwości czy to na pewno ciąża. 3 grudnia mąż umówił mnie już do ginekologa (mąż sam jest lekarzem). zadzwonił do znajomego ginekologa i on powiedział, że wcześniej nie ma sensu się umawiać. czyli za tydzień będę już bardziej pewna ciąży :tak:
Moje objawy to:
- brak okresu
- bolesne, twarde piersi
- mdłości (ale raczej słabe)
- ciągnięcie co jakiś czas w brzuchu tak jak na okres (ale już mi to powoli przechodzi)
- raz zakręciło mi się w głowie (myśłałam, że zemdleje-było to jeszcze przed "odkryciem" ciąży:-))


Trochę głupio robię, że czytam na forach o poronieniach ale boję się, że coś może pójść nie tak ale dbam o siebie, dużo leżę więc na więcej wpływu nie mam. też macie takie odczucia?
ale się rozpisałam:nerd:
Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny!
;-)
 
Witaj Fibi :) nie martw sie kochana, trzeba myslec pozytywnie, twoj lęk w niczym nie pomoze :) badz szczesliwa i dumna :)

Ja przezylam nieciekawa noc.. Zlapala mnie migrena przed snem, i choc czesto je miewam, to ta, pomimo iz nie najmocniejsza, dala mi w kosc, bo bardzo 'oszczednie' bralam paracetamol. Praktycznie nie przespalam nocy a rano do pracy! Jak sie szykowalam, mimo ze caly czas na siedzaco, czulam sie tak slabo, ze myslalam ze zemdleje, mdlosci nie mam, tylko lekkie migrenowe, ale zoladek caly czas pusty, czego nie zjem to mi za chwile burczy jakbym caly dzien nic nie jadla! Poza tym juz zaczyna mnie odrzucac od jedzenia- np bialego pieczywa bleeee i jogurtow smakowych, sama chemie czuje! Wiec dzic na sniadanie wcinam marchewke i jablko :D musze sie jednak przemoc i zjesc cos porzadnego w pracy! Poza tym dzis pracuje sama wiec mam zamiar przesiedziec pol dnia! Klienci sie nie obraza ;)

A wy jak sie czujecie w pierwszych tygodniach??
 
Ostatnia edycja:
Witam dołączam do was w 95%. Zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski no to dzisiaj do lekarza no i na usg jeszcze nie widać i gin kazała mi przyjść w przyszłym tygodniu ale powiedziała że na 95% jestem w ciąży a żeby się upewnić na 100% no to kolejna wizytka w przyszłym tygodniu. Widzę, że nie tylko mnie męczą bolące piersi i kucie w podbrzuszu takie rozciąganie.
 
reklama
cześć dziewczyny:) gratuluje wszystkim mamom, które się do nas zapisały! spokojnych miesięcy życzę:)

jeśli chodzi o ciążowe dolegliwości, to mnie już trzeci dzień zgaga męczy... W poprzedniej ciąży miałam tak samo- dokuczała chyba bardziej niż wymioty. poza tym, to nie mogę się doczekać tej pierwszej wizyty u gin! już chce zobaczyć nasze maleństwo :) oby ten tydzień szybko zleciał!

a Wy jak się czujecie?
 
Do góry