reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Basia spokojnie, wszystko się uda w swoim czasie.
Venicee i jak puszczasz Mikiego do przedszkola? Może teraz się uda i będzie bardziej chętny, trzymam kciuki.
U nas wszystko w porządku, Tymcio czasami jest coś zazdrosny ale do ogarnięcia, jestem w szoku że jakoś to się wszystko zagrało a Ania jest kochana i bardzo spokojna [emoji6] Tymcio pol dnia w przedszkolu ,Ania jeszcze długo śpi to mam nawet trochę czasu dla siebie [emoji6]



 
reklama
Basia uda się, może za bardzo o tym myślisz. A jak mąż na ten temat?

Venicee ja tam nie widzę niczego złego w tym o czym piszesz, kiedyś coś czytałam o tym ale opinie były takie różne odnośnie tego zabiegu, chodzi mi o skuteczność.

Aga to korzystaj bo nigdy nie wiadomo ile taki stan będzie trwać, wiesz jak jest z dziećmi. Ale super, że póki co tak grzeczne i tak się ładnie układa, masz farta :)
 
Aga super masz kruszynkę ! Brawo malutka ! pokażesz ją nam?
Basia ja tam wierzę że w tym roku 2 kreski ujrzysz ! inaczej być nie może !
TakaJ ...Miki musi już iść do przedszkola ,niewazne czy ja będe w domu czy nie .Musi isć miedzy dzieci ,choćby na 3-4h...
Wazektomia ..innej drogi nie widzę . Skuteczność można zbadać,ale i tak będę dyskutowac z ginekolog o dodatkowym zabezpieczeniu....Nie ma mowy! o 5 dziecku ....
Kurde ale mamy pseudo wiosnę ...depresyjna ze hej...
 
Taka j., teraz juz wyluzowałam i nie ma tragedii jak przychodzi @. Kiedyś był płacz i zdziwienie, a teraz to chyba będę w szoku jak zajdę [emoji12] M mi nie ułatwia bo dwa razy miał gorączkę która wybiła plemniki a dodatkowo ciagle biega.. teraz znowu był na maratonie w Warszawie a to wskazane nie jest..

Aga, wlasnie! Wstaw zdjęcie malutkiej [emoji6]

Venicee, jak najbardziej zapisz Mikiego do przedszkola! Mój lubi chodzic i czasem jak ma dłuższe wolne to pyta kiedy pójdzie do przedszkola [emoji6] chodzi od 8 do 12 a potem odbiera go babcia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny za przeproszeniem jak nie urok to ... zawsze coś się musi dziać na przekór. Jakby tak choć 1 miesiąc był bezproblemowy.

Venicee u nas dzisiaj śnieg padał, szok. Przedszkole jak najbardziej, między dziećmi muszą trochę być.

Basia ja wierzę, że się uda w tym roku. Mąż biega? Wow. Też bym takie maratony chciało robić ale za słaba jestem na to. Ale też sobie trochę biegam. Takie krótkie dystanse.
 
Taka j., a co się dzieje?
Tak niestety biega [emoji12] też zaczynał od krótkich dystansów, a teraz co chwile coś.. dla mnie to jest już uzależnienie [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Basia nic się nie dzieje teraz u mnie (choć jak to napisałam to pewnie się stanie) ale tak zauważyłam, u każdej z nas, że jak coś zaczyna się układać to potem nagle się coś wali i tak w kółko. Ja mam takich w pracy, ciągle biegają na jakieś maratony. To mógł się zapisać na ten bieg wings for life czy jakoś tak gdzie meta goni biegaczy, to jest fajne akurat :)
 
reklama
Do góry