reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

@żabila, jak tam wizyta??
@aga, u mnie drugi chłopak, a termin z OM na 3 maja [emoji6] syn kuzyna też przez migdały łapał cały czas zapalenie ucha.. niestety musieli wyciąć tego migdałka.. mój Kuba na powiększony II stopnia także narazie tylko do obserwacji.. do laryngologa mamy się zgłosić kontrolnie na jesień dopiero.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@żabila, jak tam wizyta??
@aga, u mnie drugi chłopak, a termin z OM na 3 maja [emoji6] syn kuzyna też przez migdały łapał cały czas zapalenie ucha.. niestety musieli wyciąć tego migdałka.. mój Kuba na powiększony II stopnia także narazie tylko do obserwacji.. do laryngologa mamy się zgłosić kontrolnie na jesień dopiero.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Po wizycie wszystko dobrze. Maluch dalej chłopakiem jest. Ginek się pytał czy jeszcze o dziewczynkę będziemy się starać. W piątek mam połówkowe w centrum prenatalnym to będę wiedziała więcej
 
Jeju ale wy już daleko w ciążach ! powodzenia dziewczyny ! :D widać czas na facetów !
U nas ...hmmm w domu siedzimy ,MIKI nie chodzi do przedszkola ...choroby mnie wykończyły psychicznie ;/
Strasi szykuja się do bierzmowania ,a ja chcę juz wiosnę !
 
Jeju ale wy już daleko w ciążach ! powodzenia dziewczyny ! :D widać czas na facetów !
U nas ...hmmm w domu siedzimy ,MIKI nie chodzi do przedszkola ...choroby mnie wykończyły psychicznie ;/
Strasi szykuja się do bierzmowania ,a ja chcę juz wiosnę !
Zdrówka.

No czas leci bardzo szybko. Ja też ten tydzień z dwójką w domu siedzę bo Paweł brzydko kaszle. Oby do poniedziałku minęło bo kolejny tydzień to oszaleje z nimi.

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby do wiosny ale tej ciepłej !
Jakieś imiona dziewczyny już macie ??? Wogóle jak się czujecie ??? Kiedy macie terminy???
Ja nie mam koncepcji na imię więc póki co jest bezimienny. Ja mam termin na 16.07. ale cięcie będzie gdzieś 2 tyg szybciej, tak mi już lekarz zapowiadał.

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja miałam termin na 13.07 z MARYSIĄ :d noi też cc :D
Jak tam u was przedświętami ???
Nic nie zrobione na święta. W środę może pomyje okna i popiore firanki. Ogólnie jestem w czarnej dupie. Nawet dla dzieci nic nie mam. Tylko pomysły podawałam mamie i teściowej więc one mają to ja się nie muszę wysilać

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji6] ja wczoraj miałam wizytę i wszystko ok. Mały ma już 3 kg i jest według lekarki długi. Mnie już coraz ciężej.. 13kg na plus.. z Kuba szlam do porodu mając taką wagę no ale co zrobic [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji6] ja wczoraj miałam wizytę i wszystko ok. Mały ma już 3 kg i jest według lekarki długi. Mnie już coraz ciężej.. 13kg na plus.. z Kuba szlam do porodu mając taką wagę no ale co zrobic [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super niech rośnie maluszek [emoji6]ile Ci jeszcze zostało do godziny zero [emoji6]ja też w drugiej ciąży więcej przytulam . Chyba taki urok ale za to szybciej zrzuciłam bo jest co robić przy dwójce [emoji16]
 
Do góry