reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Eweli jak zrobisz suwaczek wystarczy ten bbcode skopiować w całości i wkleić do sygnatury

Multimama wizyta już w czwartek także zobaczymy jak tam dzieciaczki rosną :)
 
Cześć :-)

Witam nowe mamy :-D

myślałam ze będę mieć kupe str do czytania a tu biednie coś hehe

3mam kciuki za dzisiejsze wizyty ;-)
Moja wizyta i badania genetyczne jutro :)

Synek poszedł do przedszkola po feriach i szykuje się u niego Dzień Babci i Dziadka. Ciekawe czy występ się uda, choć go nie zobaczę..

Co do ruchów dziecka to ja wierze w tak wczesne ich czucie. Moja znajoma też poczuła w 12tygodniu. Ja w pierwszej ciąży też prędko czułam bo już w 15tygodniu także i tym razem pewnie niedługo poczuje :cool2:
 
Ja w takie wczesne ruchy nie wierze;-) (chodzi mi o te w ok. 12 tc i u pierworodek). Ja tez czuje caly czas jakies babelki w brzuchu. Szkoda tylko, ze to jelita albo gazy:-) Ja chyba dopiero uwierze jak dziecko mnie solidnie kopnie.
 
Ja w takie wczesne ruchy nie wierze;-) (chodzi mi o te w ok. 12 tc i u pierworodek). Ja tez czuje caly czas jakies babelki w brzuchu. Szkoda tylko, ze to jelita albo gazy:-) Ja chyba dopiero uwierze jak dziecko mnie solidnie kopnie.
a to twoja pierwsza ciąża ?
ja wierzę ze względu na to ze w 1ciąży też poczułam wcześnie :-)
 
Nie, to moja pierwsza ciaza i podrecznikowo czekam na 20 tydzien lub pozniej;-)Widze, ze u Ciebie to druga ciaza, wiec pewnie ruchy poczujesz wczesniej:tak:
 
USG prenatalne miałąm w zeszłym tyg w czwartek i Dzieciątko jest zdrowe, serduszko bije, wszystkie wskaźniki są w porządku. Strasznie się stresowałam przed badaniem.
Miłęgo dnia wszystkim mamom!
 
Dzień dobry!Muszę jakoś zapanować nad tym moim spaniem, budzę się 4-5 rano, potem kilka godzin kręce się po domu albo pracuję i o 8 znowu do łóżka i budzę się o 11.

Witam nowe sierpnióweczki!

Dużo pisałyście o kosmetykach, uczuleniach itp. Ja jestem zwolenniczką naturalnych kosmetyków, tzn nie takich na których jest napisane 'natural' tylko takie które sama zrobię, albo takie które mogę zjeść ;-) (jak maseczka z jagód z miodem) i wcale nie trzeba na to tracić dużo czasu.

Na super nawilżenie skóry mozna sobie zrobić raz na jakiś czas peeling z cukru trzcinowego\ soli morskiej\ albo płatków owsianych z oliwką z oliwek lub olejkiem ze słodkich migdałów lub olejem lnianym (2 łyżki), i kilku kropel olejku eterycznego (1-2 krople olejku z mandarynki lub neroli) następnie można sobie zrobić maseczkę na całe ciało z miodu, olejku migdałowego lub oliwki z oliwek i papki z wcześniej przygotowanego siemienia lnianego, zwerbować męża\ lub kogokolwiek innego, żeby nam to nałożył i się zrelaksować :-)

Co do proszków do prania, to też mam alternatywne rozwiązanie;-) Ja już od dawna używam orzechów do prania, które piorą naprawdę dobrze w każdej temperaturze i nie powodują żadnych uczuleń, nie trzeba dodawać płynu zmiękczającego, nie mają też żadnego zapachu więc do pralki można dodac kilka kropel olejku eterycznego, ja lubię pranie które lekko pachnie eukaliptusem, szczególnie ręczniki.

Eweli85 super, że wszystko jest dobrze
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe mamusie!
Ja niestety nie mam czasu więc na prędce poczytałam.Współczuje tych uczuleń mnie jak narazie nic nie uczula,brzuch smaruje oliwką z rossmana i jest ok chciałam kupić bambino ale nie było,może to i dobrze bo ta bambino brudzi ubrania i nie da się odeprać.Jeśli chodzi o kosmetyki J&J ja kupuje ich szampon dla małej i nic sie nie dzieje,ale słyszałam dużo razy że często uczulają.
Ja smaruje oliwką brzuch cyce nogi i dupsko mam nadzieję że teraz też obędzie się bez rozstępów.
Miłego dnia ;-);-);-)
 
reklama
Witam sie po przerwie ... nie było mnie chyba z 5 dni i będe starała się stopniowo nadrobić.
w pracy nagle zrobił mi się mega sajgon, a potem przeszło 2 doby z migreną więc weekend całkowicie wycięty z zyciorysu. Zaliczyłam przy okazji pierwsze spotkanie z kibelkiem, ale to z powodu migreny a nie mdłości ciążowych, chociaż te jeszcze do końca nie odpuściły ...

Postaram się jakoś niedługo wszystko doczytać i Wam poodpisywać. Mam nadzieję, że przez ten czas przybyło nam mnóstwo samych dobrych wiadomości!
 
Do góry