reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

dziewczyny! wiem że jest osobny wątek na forum dotyczacy toxoplazmozy, ale nie znalazłam tam odp. Czy któraś z was miała igg i igm ujemne i nie ma przeciwciał? ja mam taka sytuacje , zastanawiam się jak czesto musze się badać, lakarka zleciła mi narazie 2 razy. boje się tego cholerstwa.

ja tak mam i do tej pory tez dwa razy mialam badanie na toxo, ale lekarz juz zapowiedzial, ze na kolejnej wizycie znowu da skierowanie
 
reklama
Ja po wizycie :-)
Szyjka długa,zamknięta...:-)
Wszystko jest oki :-)
Glukoza wyszla mi przy gornej granicy normy...jest do 140 a ja mam 142...wiec mam mierzyć cukier i ograniczyc cukry .
Na 7 czerwca umówilam się na usg 3d:-)

a powiedział Ci lekarz kiedy masz mierzyć cukry w ciągu dnia? ja miałam po 2h 144, a na kolejnym badaniu, po tygodniu 138 i też ograniczam cukry proste. Dobrze, że z szyjką wszystko ok!
 
aaa melduje się!!! szyjka sprawdzona i jest zamknięta i twarda ufffff :-) długości nie znam, bo jak już mówiłam na przedpotopowym sprzęcie nie da się zmierzyć, ale gin stwierdził, że szyjka w porządku i sam odetchnął z ulga hehe aż się śmialiśmy :-p no ale pierońskie żelazo jednak muszę brać bo anemia się pogłębia bleeee. kolejne zajęcia na SR też zaliczone, fajna położna dzisiaj prowadziła, mój eM się śmiał, że ma taki słowotok jak ja haha :-) bo jak się nakręciła to się baliśmy, że do 21 nie wyjdziemy :-)
i dziękuję wszystkim za kciukasy :-) jesteście nieocenione!

a moj chlop coś szaleje, chce znowu iść na usg 4D haha byliśmy już dwa razy, chyba w totka wygrał, bo każdorazowo to 250 zł :szok:

z tej sklerozy już 3 raz edytuję :p młody ułożony główką w dół, dlatego ciągle czuje nóżki pod żebrami i wypycha mi dupinkę mały złośliwiec :-p
 
Jagoda gratuluję zakupu wózeczka,bardzo ładny,Izka super że wszystko ok i że szyjka mocno trzyma.Ja też po wizycie i moja szyjka twarda i długa,prawdopodobnie to skurcze były,mam się nie stresować i dużo odpoczywać.Jestem już spokojna :)
 
My dobrze, że masz już glukozę za sobą, ale miałaś przeboje. My ja mam taką sytuację i miałam dwa badania.


Madziasek super, że Ty również po glukozie.


All-me super, że wszystko na wizycie ok.


Jagoda gratuluje zakupu.


Izka87 super, że na wizycie wszystko w porządku.


Franek super, że jesteś po wizycie i że wszystko ok.


Ja dziś ubranka kupiłam. Byliśmy na spacerku. Zachciało mi się kiełbasy z grilla i teraz mam za swoje bo zgada mnie męczy a maluch okopuje żebra. Jagoda podziwiam, że tak wszystko ogarnęłaś z wyprawką, ja teraz dopiero będę się orientować, co dalej poza ubrankami, wózkiem, łóżeczkiem i materacykiem więc chętnie skorzystam z Twojej wiedzy.
Jutro na 11 mam pierwsze zajęcia Aktywna mama i jestem ciekawa jak to będzie.
 
Czesc dziewczyny
Chetnie sie do was przylacze. Wedlug wszelkich obliczen moje malenstwo przyjdzie na swiat 28.08. Dzis niestety, z powodu zapalenia krtani, spedzam ranek w lozku, ale przynajmniej udalo mi sie z grubsza przesledzic watek.
 
witaj doriq- podobny termin porodu mamy, współczuję zapalenia krtani, ja kiepsko dzisiaj spałam, ostatnio często tak mam. A jak mija twoja ciąża? pozdrawiam
 
reklama
Ogolnie wszystko jest dobrze, szyjka dluga, zamknieta, brak jakichkolwiek dolegliwosci w tej chwili. Wczesniej ze wzgledu na charakter pracy puchly mi strasznie nogi, ale dostalam od lekarza rodzinnego kolanowki uciskowe i jest super. Glukoza w normie podobno, bo wyniki odbieral ojciec mojego TZ, a co do samego badania to musze powiedziec, ze jako lasuchowi, ten napoj z odrobina cytryny bardzo mi smakowal:-)Jedno co nie tak to pepowina dwunaczyniowa, ale na szczescie dzidzia rosnie prawidlowo, a nawet lekarz mowi, ze maly jest dobrze zbudowany:-)
Co do ruchow to moj lekarz wyznaje 3 zasady do godz 13 ok 10 ruchow, jesli nie rusza sie 4,5 h to sie polozyc cos zjesc slodkiego no i obudzic, i 3 zasada miedzy18 a 22godz 3 ruchy. Nawet specjanie nie licze,bo tyle to sie zawsze nazbiera.
 
Do góry