reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

reklama
Strasznie ciezko jest zrzucic zbedne kg,ale wszystko z czasem nasze maluszki sa tego warte w koncu one sa najwazniejsze :tak:
 

Załączniki

  • skanuj.jpg
    skanuj.jpg
    294,5 KB · Wyświetleń: 126
co prawda od porodu minęło juz sporo, ale skoro chce pisac o sobie, to chyba tutaj, co?
Wczaraj mialam pierwsze podejście do egzaminu na prawko i zdałam:tak::-D I testy i jazdy, choc na jazdach było cięzko, bo trafiłam na jakiegos chama i gbura,, który próbował mnie najwyraźniej wyprowadzić z równowagi:wściekła/y: Byłam u niego jako 3, a zdałam jako pierwsza. Dziewczyna wyleciała juz na placu z płaczem, a chłopak na mieście i jeszcze jak wysiadał na placu, to ten na niego krzyczał, że to nie polskie drogi, tylko źli kierowcy sa sprawdzą wszelkie zła na drogach. Musiałam tego słuchac przez ponad godzinę. Na placu na końcu egzaminu usłyszałamtylko: "wynik jest pozytywny, informacje w kasie, proszę wyjść"
 
No...kochana:-)ogromne gratulacje Antylopka:tak:podziwiam i zazdroszcze:sorry:ja chyba nigdy sie nie zdecyduje na prawko,mam pietra jak patrze na mozliwosci naszych kierowcow:baffled:
Mój mąż tez nie ma prawka-ma na motor tylko i teraz powoli sie przekonuje na B.Chyba niebawem bedzie robil:tak:Moze sie do konca roku zdecyduje:-D
Jescze raz gratki:tak:Jakies autko w planach?
 
No...kochana:-)ogromne gratulacje Antylopka:tak:podziwiam i zazdroszcze:sorry:ja chyba nigdy sie nie zdecyduje na prawko,mam pietra jak patrze na mozliwosci naszych kierowcow:baffled:
Mój mąż tez nie ma prawka-ma na motor tylko i teraz powoli sie przekonuje na B.Chyba niebawem bedzie robil:tak:Moze sie do konca roku zdecyduje:-D
Jescze raz gratki:tak:Jakies autko w planach?
Dzieki Kira:-)Myslelismy o małym autku (mi się podobaja corsy 1,2 lub 1,4 silnik, 3 drzwiowe). Wystarczy na małe przejażdżki. Nietstey chyba to odłozymy do czasu podrośnięcia murów domku troszeczkę, bo nie mamy tyle siana, aby kupować drugie autko i budowac dom. Ale nic to, będe jeździć naszym dużym jak będzie potrzeba:-D
 
Ja na corsie zdawałam prawko..fajny samochod ale nam marzy sie almera a najbardziej to najnowsza fiesta:tak:My mamy 3-drzwiowy i juz wiecej na taki sie nie zdecydujemy bo strasznie niewygodnie w szczegolnosci z wsadzaniem Piotrka do fotelik:no::no:
 
Fakt-3 drzwiowe dla rodziny z dzieckiem to porazka:baffled:szczegolnie zima zapakowac takiego Miszelinka do tylu to niezle sie trzeba nagimnastykowac:-D
A mojej siostrze ukradli w sobote autko spod domu:-(nowiutkiego nissana:baffled:Kupili w styczniu,wzieli kredyt,wplacili 3 raty i bam....
Wychodza rano z dzieckiem i tobołkami do auta a jego nie ma:-(moge tylko podejrzewac jakie to uczucie:-(
Teraz jakies 8 tyg postepowania a i tak jakies 6 tys w plecy sa....Przykre
 
Ja to bym takich złodzieji chyba gołymi rękami udusiła!!!!!!!! Współczuję!
 
reklama
my mamy bmw 318 tdi kombi, ale ja dla siebie chciałabym jakies małe, żeby wszystkie opłaty nie były duże. Wczesniej jexdziliśmy lanosem 5-odzrwiowym, ale hatch-baackiem i tez był problem z pakowaniem. Tym bardziej, że my zima w góry jeździmy.... dramat z nartami butami itp. Moim "maluszkiem" bym tylko po mieście jeżdziła. Nie musi byc 3-drzwiowy, ważne żeby silnik był mały. Chociaż powiem Wam, że juz po prawku najwięcej jezdziłam nubira mojej mamy 9tez kombi) i dobrze mi się jeżdzi takim dużym autem, tym bardziej że silnik 2.o benzyna i 140 koni:-) Super jak się rusza i autko aż sie rwie do szybkiej jazdy:happy2::tak:
Ale jak juz pisalam, nie wiem czy teraz kupimi autko tylko dla mnie, priorytet to zaawansowanie budowy domku naszego ślicznego:happy2:;-)
 
reklama
Do góry