reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Ola mi Julka wyssała aż z okładem, ale skóra na brzuchu została aż się siłowni i basenu doczekała, dopiero jak mięśnie podszlifowałam to zeszło całkiem. I dupsko też co nieco obwisłe, chociaż nie grube.
 
reklama
Mój mąż mówi że chudne w oczach :tak: ja sama w lustrze widze, że faktycznie jest coraz lepiej co potwierdza moja waga elektroniczna :tak: jednak ciężko mi sie wbić w spodnie które nosiłam przed ciążą :-( no nic jeszcze troche poczekam na efekty ;-)

Uparcie cały czas smaruje sie żelem poporodowym mustela :-) mam nadzieje, że efekty będą zadowalające :-)
 
Raabit ja nawet nie mam czasu na smarowanie się balsamami, dzisiaj w łazience towarzyszyły mi dwie damy, jedna w foteliku a druga wycierająca gąbką podłogę i kąpąca rybę. Warunki trudne, ledwo mam czasem czas się ogolić, na balsamy czas przyjdzie kiedyś..hihi..

Claudi czemu słoniątko??
 
Naur ja ostatnio smarowałam sie żelem poporodowym mustela siedząc w ubikacji :tak: bo nie miałam czasu żeby spokojnie to zrobić wiec musiałam sobie jakoś dać rade :-) a Ty to dopiero masz sytuacje :szok: dwie małe damy w domku wiec dla ciebie to już wogóle nie zostaje żadnego wolnego czasu :-(

Lidka ja nie mam czasu na baby blues, bo za dużo sie dzieje :tak:

Dziewczyny pisałyście o hemoroidach. Jak sobie z tym radzicie? czy można to jakoś leczyć? napiszcie coś o tym jak znajdziecie chwilke czasu :tak:
 
reklama
Rabbit ja słyszałam że są jakieś super czopki na hemoroidy jak chcesz to moge się dowiedzieć jak się nazywają
 
Do góry