reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Ja to wam powiem , ze mnie tak paskudnie zaszyli w szpitalu ze musialam sciagac szew u swojego lekarza , bo wyrobic nie moglam:no:
Mimo ze byl rozpuszczalny. Zrobili go na okretke i za mocno zwiazali..
Lekarz mogl go sciagnac dopiero w 9 dobie a ja do tej pory lezalam plackiem i jak chcialam sie ruszyc chocby to kibelka to tak strasznie rwal:szok: masakra .
Lekarka co mi go wiazala nawet sie nie patrzyla tylko na wyczucie i gadala sobie z jakas inna:angry:

Przez to wszystko tak sie stresowalam ze teraz mleka nie mam:wściekła/y:
A jak malego dokarmiam to ma kolki:-(
 
reklama
Ja znowu z pytaniem. Wczoraj minął nam 4 tydzień. Odchody poporodowe w zasadzie przeminęły. Został śluz podbarwiony na brązowo.Dzisiaj rano zaczął mnie boleś brzuch. Wieczorkiem idę do kibelka a tu na podpasce czerwona krew i skrzepy. Przestraszyłam się i zadzwoniłam do gin. Ona pyta ile po porodzie. Mówię 4 tydzień - a ona to miesiączka. :szok::eek::baffled::angry:. Szok. :angry:Czy to możliwe jak ja karmię piersią , a mój mały ssaczek ciągnie równo ???? Mam sie jej jutro pokazać. Ale się boję. Mam nadzieję że to faktycznie miesiączka a nie jakieś zakażenie :shocked2::baffled::no:
 
Mrozik ja też tak myślałam,ale ostatnio położna mnie wyprowadziła z błedu:no:Okazuje sie że miesiączka może sie pojawić jeśli dzidzia nie je równo co 4 godz.Jesli przesypia ciurkiem 6 godz to wraca nam płodność(nie jest to regułą) i może pojawić sie miesiączka:tak:
Zakażenie to raczej nie-pojawiłby sie też paskudny zapach odchodów i podwyższona temperatura,daj znac jak po wizycie:tak:
 
mrozik - tak to bardzo mozliwe ze masz juz miesiączkę ja tez karmiąc pierwsze dziecko piersią dostałam normalnie okres nie mam pojecia od czego to zależy że jedne kobiety mają okres drugie nie. Kiedys słyszałam gdzieś opinie że podobno jak dziecku podaje się inne mieszanki niż pokarm matki albo gdy pokarm podaje się butelką to też moze to wszystko zaburzyc ......:eek:

Mi jutro mijają 4 tyg i też nadal krwawię , odchody sa bardzo jasne ale nadal też pojawiają się skrzepy:baffled: może to tez poczatek miesiączki....
 
Kira - najdłuższa przerwa jaką Filip sobie zrobił między karmieniami to 3 godziny. To jest maly żałoczek ;-).
Na wizyte dzisiaj nie pójdę, bo nie mam z kim maluszka zostawić. Pójdę prawdopodobnie dopiero w srodne.
Edyta - no ja właśne też nie wiem od czego to zależy. Mam nadzieję że nie będą chociaż tak bolesne jak przed ciążą. :wściekła/y:

Aha - nie podaje mu też niczego poza moją piersią - nawet z buli jeszcze ani razu mojego okarmu nie jadł.
 
ja tez przestalam plamic i w tamta sobote znow zaczelam i sie przerazilam bo to bylo zaraz po wypadku i myslalam ze moze cos wtedy sie stalo ale bylam na kontroli i na szczescie nie i w sumie to nie bardzo mnei teraz interesuje czy to miesiaczka czy nie,moj ginekolog spytal nas jakie mamy plany rodzinne i dal mi tabletki,bo jakbym miala byc teraz znow w ciazy....oj nawet wole o tym nie myslec
naur pytalas dlaczego sie czuje jak sloniatko,a wiec dlatego ze w ciazy to wszystko jakos umiejscowilo mi sie tylko na brzuszku,a po porodzie to jakos rozlalo sie na cale cialo i czuje sie jak male sloniatko,a na dodatek podczas wypadku zrobilam sobie chyba cos ze stopa bo od tygodnia nie moge normalnie na niej stanac,tak ze masakra
 
dziewczyny, ja też mam "dziwne" krwawienie. tzn. mi się wydaje dziwne, bo już było kilka dni słabsze, plamka dziennie prawie, a teraz się troszeczkę nasiliło. Już się cieszyłam, że koniec, a tu niestety jeszcze nie. U mnie na okres to chyba zawcześnie, poza tym Wiki tyle pije i tak często, że to jeszcze bardziej nieprawdopodobne. Ale nie wygląda podejrzanie, więc muszę czekać.
 
Antylopka - ja tez myślałam że za wcześnie. Nawet mi przez myśl nie przeszło że to może być to. A tu jak zawsze miałam 28 dniowy cykl, to właśnie 28 dni od porodu minęło. Filip też je strasznie dużo i przeważnie co godzine, a nawet co pół woła. 3 godzinki to u niego maksymalna przerwa i ssie długo i intensywnie
 
Mrozik to źle Cie zrozumiałam-przepraszam:zawstydzona/y::-p
A mi położna mówiła że bardzo czesto jest tak ze jest spokój pare dni i nic nie leci a potem znowu sie pokazuje,nie wiem naile jest to prawda,wiem tylko że po cesarce podobno trwa to troszke dłużej:tak:
 
reklama
U nas minely dwa tygodnie,
Mrozik to czesto twoja dzidzia je .Moj Kacper w dzien je co 2 - 4 godziny a co druga noc przesypia .
Moze dlatego mam problem z mlekiem, bo mi zanika i musialam sie przezucic na modyfikowane...
To chyba tez szybko dostane okres?:szok:
 
Do góry