reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Luxik - kochana tak mi przykro, ale nastepnym razem napewno bedzie wszystko dobrze.:tak:

Ja mialam podobny przypadek 3 lata temu, spoznial mi sie kilka dni okres wiec zrobilam test i wyszly 2 kreski, na drugi dzien poszlam do lekarza ale byly takie kolejki ze nie chcieli mnie przyjac, nie zdazylam isc prywatnie bo za kilka dni dostalam strasznego krwawienia, pojechalam do szpitala, dawali mi leki na podtrzymanie ciazy (bez rzadnych wczesniejszych badan, usg zrobili przez brzuch nic ale nic nie widzieli), dopiero wieczorem zrobili usg dopochwowo i tez nic nie bylo, uznali za poronienie, pozniej analizy wykazaly ze nie bylam wcale w ciazy:confused::shocked2: Do dzis nie wiem w koncu czy bylam czy nie, ale uznalam i tak mysle ze NIE, moze dlatego ze tak jest latwiej:tak:
 
reklama
Luxik bardzo mi przykro:-( Trzymaj sie i ciesz z przygotowan do roczku :-) A nawet nie zauwazysz kiedy znow nas poinformujesz o istnieniu fasolki ;-)
 
Luxik mnie też przykro ale z niecierpliwością będziemy wyczekiwać kolejnej fasolki :-)
 
Luxik - działajcie dalej, a za pewien czas na pewno się zafasolkujesz!! Masz kochanego Tomeczka, który pomoże nie mysleć przez te pierwsze, najtrudiejsze dni. Bądź dalej dzielną mamuśką:tak:
 
Byłam wczoraj u gina bo w niedzielę 13 dostałam @ i mam do dziś,czyli 11 dni.Pytałam go wczoraj o co w tym wszystkim chodzi a on mi na to że to normalka ale dał mi jakieś ziołowe leki na zatrzymanie krwawienia.Zaznaczam że to jest moja druga @ po porodzie(pierwszą miałam w kwietniu) dopiero kilka dni temu przestałam brać cerazette.
Na wczorajszej wizycie przepisał mi TRIQUILAR ale ja tępota jedna nie dopytałam go jak to zażywać(wiem pomyślicie sobie baba 32lata i nie wie jak brać tabletki anty...)nigdy nie stosowałam tabletek pierwsze moje to cerazette.
Myślałam że je się bierze tak jak tamte (czyli w każdej chwili można zacząć)a na ulotce jest napisane że od pierwszego dnia krwaweinia.
Mam pytanie,czy muszę czekać do następnej miesiączki?Czy mogę je zażyć teraz ale poczekać około tygodnia na skuteczność,tak jak w przypadku cerazette?
Proszę pomóżcie!!

Trochę nakombinowałam ale mam nadzieję że coś zrozumiałyście.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam Was kochane po długiej ciszy!
Luksik zerknęłam parę stron wstecz i tak mi przykro! Następnym razem sie uda!
u mnie z sexsem tragedia boję sie jak cholera a przecież biorę cerazetki chyba moja psychika jeszcze nie może dojsć do siebie

ja tez dostałam w końcu @ i trwało to aż trzy tygodnie szok ale dobrze że w ogóle nie bolało bo przed ciążą to pierwszy dzień był straszny!:-(
 
Do góry