reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

reklama
Jestem właśnie 6 tygodni po porodzie i byłam dzisiaj u lekarza. Nawet mnie nie zbadał i zdziwił sie, że nie miałam jeszcze relacji łóżkowych. Wymiękam co kraj to obyczaj.
Aha i przepisał mikropigółkę.
 
Naur chciałam sie spytac jaki jest koszt takiej spiralki czy to jest bezpłatne? Też chciałam sobie zamontowac:-) bo na 3 dziecko juz sie nie zdecyduje ;-)
 
Podczas porodu miałam podane znieczulenie podpajeczynówkowe niewiem czy któraś z was je miała. Od jakiegoś czasu zaczynam odczówać miejsce wkłucia, nie moge się prawie w ogóle przechylic do tyłu ponieważ odczówam ból nieraz w nocy jak jakos dziwnie sie przekladam z boku na bok to też boli mam wrazenie jakby mi sie kregosłup rozchodził bardzo dziwne uczucie. Po pierwszej cesarce nie odczówałam nic a teraz niewiem co jest...:eek: :-:)baffled:
 
Edyta,jateż teraz mialam takie samo znieczulenie jak Ty,ale nie czuje miejsca kucia,moze lepiej skontaktuj sie z lekarzem
 
HEJ dziewczynki. U nas we wtorek minęły 4 tygodnie po porodzie i od wtorku walczę z obfitą lecz bezbolesną miesiączką. Zwykle miałam niezbyt obite.Mi w szpitalu powiedzieli, że przez 8 tyg 0 seksu:confused:. Byłam zszywana ale 2 godziny po porodzie normalnie siadałam na dupsko:-)
U Majeczki bez zmian.Nadal w szpitalu i nadal karmiona sondą
 
Sylwia - dużo zdrówka i sił dla Majeczki. Trzymajcie sie obie - dobrze że trafiłaś na dobry szpital i umieli Majeczce pomóc
 
reklama
Dopiero teraz zauważyłam zdjęcie Majeczki - ślicznie wygląda , a jakie ciuszki super:tak:
Wiadomo ile jeszcze tą sondą ją będzie trzeba karmić? Mają pojęcie lekarze czy trzeba po prostu czekać?
 
Do góry