reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa mama po porodzie...

Naur a ta spirala to na 5 lat?a na krocej tez mozna?i czy musi byc konkretna ilosc czasu,czy mozna ja zdjac w kazdej chwili?a zakladanie jej boli??
wiem... troche pytan,ale jestem ciekawa:zawstydzona/y:
 
reklama
Mam pytanie do mam które miały nacinane krocze...chodzi o to że wzdłuż przecięcia mam zgrubienie..nie obuchnięte tylko takie zgrubione i nie wiem czy to tak ma być czy ta blizna ma być taka pogrubiona lekko?...za tydzien ide do ginekologa bo bedzie 6 tyg
 
He he ja narazie nie mysle nawet o seksie jakos sie jeszcze nie czuje...poprostu te szwy jeszcze je czuje:-( troche mnie ciągną...:szok::eek:zreszta najpierw wizyta u lekarza i jakies konkretne zabezpieczenie:-p...i jeszcze te durne upławy poporodowe czekam aż znikną całkowicie bo jakos tak nieprzyjemnie one pachną:baffled::eek:i tez by mi było nie za bardzo w łóżku a jak juz zaczniemy to chce się czuć na 100%:-):-D
 
hej dziewczyny,rany wy juz 6 tyg po porodzie,a ja dopiero 2:sorry:
mnie juz szwy nie bola,ale czasem mam straszne ciągniecie ale z tyłu,tak jakbym nie umiala sie wypróznic,wtedy ani siediec,an sac ani lezec.
a od wczoraj mam jakies dziwne objawy,raz w nocy mialam takie dreszcze ze bylo mi zimno a za chwile sie budzilam zlana potem,poza tym boli mne glowa,kreci mi sie w glowie i czasem robi mi sie niedobrze,pierwszy raz takie cos mam,mam nadzieje ze to nic groznego z tego nie bedzie:zawstydzona/y:
 
Kasiu to może zadzwon do lekarza i umów się na wizyte może jakieś komplikację sie pojawiły ?

A ja chciałam się spytać dziewczyn po cesarce i tych które mialy szwy rozpuszczalne czy macie już zagojona bliznę? Bo mi sie cały czas pypra. Przy pierwszej cesarce było ok miałam zwykłe szewki i sie ładnie goiło choć blizna była duza bo ja mam niestety tendencje do przerostu blizn. A teraz niewiem co jest czy moj organizm nie toleruje tych nici czy co? Robią mi się małe dziurki i ciągle się sączy ropa do tego w dwóch miejscach widać te nici. Jestem wiec ciekawa po jakim czasie one się rozpuszczają, no a poza tym jesli mi sie na wierzchu tak pypra to ciekawe jak goi sie macica która pewnie była tymi samymi nicmi zszywana.​
 
Kasia spiralę można zdjąć kiedy się chce, 5 lat to maksymalnie. A zakładanie nie jest najmilsze, ale 5 minut i po zabawie, nie boli ale jest niemiłe takie kłujaco-szczypiące uczucie, ale co to jest w porównaniu z porodem!
A takie samopoczucie może byc w połogu, ja tak oba razy miałam, zimne poty wieczorem i w nocy. Ale jak bardzo źle się czujesz to idź się zbadać.
A to ciągnięcie z tyły to pewnie hemorid, ja miałam jeden, ale czopki i masc szybko pomogły.

Natalia to ciebie jeszcze szwy bolą?? To chyba za długo nieco..

A my juz po seksiku..uch..bosssko!!! Nareszcie szczupła, bez brzucha i nic nie bolało...ech...żeby tak jeszcze sił i czasu mieć więcej..
 
Kurcze ja sie właśnie zastanawiałam czy to ciągniecie to nie sa czasami hemoroidy:shocked2::sorry:...w ciąży nie miałam....:confused:....ale co tam w następnym tyg ide do lekarza to z nim pogadam...w sierpniu przeprowadziłam sie do Bydgoszczy i podpytałam dziewczyny z regionalnego forum o jakiegos dobrego lekarza bo do tej koszmarnej baby co byłam przed porodem nigdy nie wróce:sorry::wściekła/y:(przez nia wylądowałam niepotrzebnie na obserwacji na patologii i do tego źle okresliła położenie dziecka-że niby miednicowe, a było główkowe, nawet na izbie sie dziwili jak mnie zbadali co ona tam powypisywała:szok:...ech jak widac wspomnienia wciąż żywe heheh:-p
 
hej ja po cesarce nie miałam rozpuszczalnych szwów
i mam pytanie do dziewczyn po cesarce czy może stosowałyście jakies maści na bliznę?? i po jakim czasie można zacząć ćwiczyć na zgubienie brzuszka?

Naur zazdroszcze tego seksiku!!ja to sie czuje mało atrakcyjna hehe brzuch wiszący szew straszy i jeszcze brzuch zdrętwiały uhhh
 
reklama
Hej ja też mam rozpuszczalne szwy bo niestety pękła mi szyjka macicy:-( Pytałam ile czasu się rozpuszczają - powiedzieli że około 4 tygodni:tak:
 
Do góry