reklama

sierpniowa mama

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez beciaa, 28 Grudzień 2004.

1. beciaa

beciaa Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , ale i rónież radościa. Trochę mam obawy jak sobie poradzę z dwójką maluchów- spacery, gotowanie, nocki (bo to nie bliźniaki i bedą miały różne potrzeby... )

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.

2. Animelon

Animelon Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dowiedziałam się też dwa dni temu - przy świątecznym śniadaniu tak mnie zemdliło, że dwa dniu później kupiłam test. W sumie zrobiłam ich cztery - wszystkie są pozytywne. ALe ponieważ nie mamy z mężem w tej kwesti żadnych doświadczeń to jakoś nie mogliśmy uwierzyć. Teraz szukam lekarza, żeby potwierdził. Strasznie się cieszę - jakoś wszystko teraz nabrało sensu.
    Z moich obliczeń urodzę w końcu sierpnia lub na początku września.

Buźka
    Ania

3. reklama
  4. Anonim

Anonim Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej dziewczyny
    ja mam termin na 25 sierpień więc dołączam do naszej niezwykle licznej grupy. :lol:

5. olcia80

olcia80 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to wyżej to ja tylko coś z loginem nawaliło

6. Anik

Anik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olcia, to ty masz na 25 sierpnia termin.
    Ja jestem na początku szóstego tygodnia (jak ty) a mam termin na 4 września. Jak to?

A

7. Anonim

Anonim Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pojęcia nie mam ja licze tak jak większość lekarzy do pierwszego dnia ostatniej@ dodaje 7 dni (bo mam cykle 28 dniowe ) i odejmuje 3 miesiące i wychodzi...

8. Anik

Anik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wszystko jedno - ja sobie to dokładnie rozpisałam - więc na stówę jestem teraz na początku 6 tygodnia. Tak czy siak chciałabym by już uruchomili wrześniowy katalog.

Pozdraiwam was mocno w pierwszy dzień roku, który dla nas wszystkich będzie wyjątkowy.
    A

9. annaw

annaw Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :wink: wink: witam wszystkie mamusie czekające na swoją pociechę w sierpniu. moje maleństwo ma się zjawić(ciekawe czy posłucha i wtedy zawita na świat) 26-27 sierpnia. jak narazie strasznie daje mi już w kość-zmęczenie,nudności i te sprawy...ale mimo wszystko strasznie się cieszę! pozdrawiam anna :roll:

10. reklama
  11. Anonim

Anonim Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witamy aniu w naszym gronie i gratulujemu sierpniowej dzidzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

12. olcia80

olcia80 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    i znowu mnie nie zalogowało :wink:

Poleć forum