reklama

sierpniowa mama

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez beciaa, 28 Grudzień 2004.

1. beciaa

beciaa Gość

Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , ale i rónież radościa. Trochę mam obawy jak sobie poradzę z dwójką maluchów- spacery, gotowanie, nocki (bo to nie bliźniaki i bedą miały różne potrzeby... )

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.

2. Animelon

Animelon Początkująca w BB

Ja dowiedziałam się też dwa dni temu - przy świątecznym śniadaniu tak mnie zemdliło, że dwa dniu później kupiłam test. W sumie zrobiłam ich cztery - wszystkie są pozytywne. ALe ponieważ nie mamy z mężem w tej kwesti żadnych doświadczeń to jakoś nie mogliśmy uwierzyć. Teraz szukam lekarza, żeby potwierdził. Strasznie się cieszę - jakoś wszystko teraz nabrało sensu.
    Z moich obliczeń urodzę w końcu sierpnia lub na początku września.

Buźka
    Ania

3. reklama
  4. Anonim

Anonim Gość

hej dziewczyny
    ja mam termin na 25 sierpień więc dołączam do naszej niezwykle licznej grupy. :lol:

5. olcia80

olcia80 Początkująca w BB

to wyżej to ja tylko coś z loginem nawaliło

6. Anik

Anik Gość

Olcia, to ty masz na 25 sierpnia termin.
    Ja jestem na początku szóstego tygodnia (jak ty) a mam termin na 4 września. Jak to?

A

7. Anonim

Anonim Gość

pojęcia nie mam ja licze tak jak większość lekarzy do pierwszego dnia ostatniej@ dodaje 7 dni (bo mam cykle 28 dniowe ) i odejmuje 3 miesiące i wychodzi...

8. Anik

Anik Gość

Wszystko jedno - ja sobie to dokładnie rozpisałam - więc na stówę jestem teraz na początku 6 tygodnia. Tak czy siak chciałabym by już uruchomili wrześniowy katalog.

Pozdraiwam was mocno w pierwszy dzień roku, który dla nas wszystkich będzie wyjątkowy.
    A

9. annaw

annaw Gość

:wink: wink: witam wszystkie mamusie czekające na swoją pociechę w sierpniu. moje maleństwo ma się zjawić(ciekawe czy posłucha i wtedy zawita na świat) 26-27 sierpnia. jak narazie strasznie daje mi już w kość-zmęczenie,nudności i te sprawy...ale mimo wszystko strasznie się cieszę! pozdrawiam anna :roll:

10. reklama
  11. Anonim

Anonim Gość

witamy aniu w naszym gronie i gratulujemu sierpniowej dzidzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

12. olcia80

olcia80 Początkująca w BB

i znowu mnie nie zalogowało :wink:

Poleć forum