reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

U nas jak narazie o.k ,tyle ze ja na górce mieszkam wiec spoko.
Ale wam w Krakowie współczuje,i wogóle z tym deszczem jakas paranoja.
Ciekawe co u joanny ponoć Czestochowe też zalewa?
No, a ja 7 czerwca nad morze jade,brrrr.... na samą mysl mi sie odechiewa.
 
reklama
podacie mi linka na priw bo sie odnaleśc nie mogę tu wcale
Gaga mam nadzieje że ta woda stanie wreszcie i zacznie sie cofać bo coś strsznego u nas jak z zapory na solinie puszczą wodę to nas tez może zalać wiec nic ciekawego sie nie zapowiada ale coraz bardziej ma sie przejasniac i oby sie to im sprawdziło.
hmm co ze mną jakoś mało przy kompie siedze załatwiam co musze i wiele czasu mi nie zostaje
jak juz chyba wspominałam prowadzimy salon kosmetyczno fryzjerski rewelacja wielka nie jest bo niestety ludziska kaski nie majja za wile na upiekszanie wiec jakos leci konczymy domek i może jest duża szansa że w tym roku sie wreszcie przeprowadzimy.
Poza tym oststnio byłam na operacji ale to juz moize na priw jak sie dostane pozdrawiam
 
reklama
Do góry