reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

A skad Wy bierzecie te fajne "metrowce" do odliczania terminu porodu. Są strasznie fajne! Pozdrawiam serdecznie. Już wiem, że urodzę między 15 a 20 sierpniem, więc moja pierwsza dzidzia bedzie miała rok i miesiąc :p
 
reklama
witam serdecznie :D dopisuje się do was kochane kobitki...z tego co na dzień dzisiejszy wiem to powinnam rodzid między 17-20 sierpniem... :) szczegułowo sie dowiem za 4 tygodnie na usg :D



 
hej mamauski ja tez jestem w 9 tyg- termin ok.połowa sierpnia. Juz widziałam dzidzie ma juz raczki takie malutkie :D [/b]
 
Witam Was wszystkie. Dowiedziałam sie tydzień temu i mam termin ok. 15 sierpnia. Bardzo sie ciesze.
Pozdrowionka.
 
Cześć. Ciesze się że mogę do Was dołączyć. Jestem w ósmym tygodniu, pełna szczęścia i odrobiny obaw. Mam czteroletnia córeczkę i już niebawem dołączy do niej jakiś słodki maluszek. Pozdrawiam.
 
Witajcie drogie sierpnioweczki :)

dolacze do waszego milego grona.mam termin na 13 sierpnia,to moja druga dzidzia(mam synka 6 letniego).ta ciaza byla dlugo oczekiwana i jak zobaczylam 2 kreseczki na tescie bylam i nadal jestem najszczesliwsza osoba na swiecie!!

dziewczyny piszcie cos wiecej o sobie poznamy sie blizej.
buziaki
Ania
 
reklama
Do góry