reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Super te buźki!
A ja siedzę i szukam coś na temat dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Muszę się ubezpieczyć bo chcę dalej leczyć się w Polsce a dokładnie na genetyce w Szczecinie. Zła jestem na siebie bo od mojego ubezpieczenia minęło już pół roku i dodatkowa opłata w kwocie 600zł mnie czeka no i składka miesięczna około 300zł. Ale zdrowie najważniejsze :zawstydzona/y:
 
reklama
Żaneta wstępne gratulacje:-)
Mój Damian też jest juz coraz bardziej samodzielny. Załatwia się sam na "dorosły" kibelek, rozbiera się i częściowo potrafi się też ubrać, ale jak szykujemy się do żłobka to ja go ubieram i nie pozwalam na żadną samodzielność:tak::-p
Tekstami też nie raz nas rozkłada ostatnio np. babcia chciała od niego buziaka i pyta sie co chce w zamian a on mysli i wypalił "ciuciu to chyba nie będzie za dużo?":rofl2:
Ostatno do spania zabiera pół mieszkania: otwieracz do butelek, drewniane łyżki, 10 książek, maskotki, niedługo dla niego nie będzie miejsca:-D
 
hehehe

Fajne teksty strzelają nasze dzieciaki :tak::tak::tak:
Ja jak się pytam Marysię czy zrobi coś sama to ona - nie jestem za mała :-D

Dzisiaj w pracy przynajmniej początek dnia luźniejszy:-p. Dzisiaj idę też do gina zobaczymy co się dzieje, nie wiem czy nie mam jakiegoś zapalenia bo leukocyty w moczu - 500 :no::no:
 
hej...

witam...

wczoraj Olek walnoł tekstem do babci... robił siuisu i mówi ..Oliś zrobił siusiu , ja mam małego siusiaka, taka ma dużego jak bede duży tez mi urosnieeeee... a wiesz babunia ze mama nie ma siusiaka ? -bo dziewczynki nie mają...
teściowa wielkie oczy i obuzenie...a ja myslałam ze padne ze smiechu jak mi to opowiadała...
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ha ha ha ale się uśmiałam z tych tekstów......nie no ale Majka po prostu debeściak:tak::-)
Olka hitem jakis czas temu był tekst, wychodzimy wieczorem z domu gdzieś jeszcze do skepu czy coś i pyta się: "A Ela co robi" (to nasza sąsiadka, której mąż Kazio jeździ na tirach i jest raz w miesiącu) u Eli było ciemno, więc ja mówię mu, że Ela pewnie śpi a on na to: "z drugim panem bo Kazia nie ma":szok::szok::szok:
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ha ha ha ale się uśmiałam z tych tekstów......nie no ale Majka po prostu debeściak:tak::-)
Olka hitem jakis czas temu był tekst, wychodzimy wieczorem z domu gdzieś jeszcze do skepu czy coś i pyta się: "A Ela co robi" (to nasza sąsiadka, której mąż Kazio jeździ na tirach i jest raz w miesiącu) u Eli było ciemno, więc ja mówię mu, że Ela pewnie śpi a on na to: "z drugim panem bo Kazia nie ma":szok::szok::szok:


rewelka dobrz ze Kazik nie słyszał :-):-):-):-):-)
 
Cześć laseczki.
Nie odzywam się, bo mam w domku szpital.
Najpierw Łukasz z rotawirusem ( już z nim dobrze) a teraz Gaba wymiotuje...

Dziś była u nas lekarka.
Gaba, dodatkowo ma podejrzenie zapalenia płuc, byliśmy już w Poznaniu aby zrobić zdjęcie rtg płuc, jutro ponownie jadę do Poznania do lekarza ze zdjęciem...i wtedy lekarka podejmie decyzję o dalszym leczeniu.
Ja już lepiej...ale jestem śnięta...no i nadal nie palę!!!
Nerwy do jutra pod kontrolą, bo się boję o Gabę.
Naraźka.
Odezwę się jak się wygrzebiemy z tego bagna...
Pozdrawiam.
 
słowiczki kochane nie dajcie się, oj tak to jest żen ieszczęścia chodzą czwórkami a choroby całą rodziną

Mailen czad tekst :-):-):-)

idę kaffkę pić, łeb mi pęka, a jutro do pracy bleeee
 
Słowiczku szybkiego powrotu do zdrowia dla was
Mailen ale masz wesoło z Olkiem:-):-)
Ja z kolei mam z Julka rozmowy kilometrowe z pytaniem : A czemu????
np:
-Julka musimy iść spać.
-A czemu musimy iść spać
- Bo już jest ciemno
-A czemu jest ciemno?
-Bo nie jest jasno
- a czemu nie jest jasno?
Bo słoneczko zaszło za chmurki
-A czemu za chmurki?
-bo musi odpocząć i my też musimy odpocząć
- A czemu odpocząć?
Itd....:-p To może trwać godzinami:-)
 
reklama
Do góry