reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

U nas jasełka były w piątek. Poszliśmy całą rodziną :tak:. Ania była dzieckiem więc odpadł kłopot ze strojem ;-). Super wypadło przedstawienie.

Arabella jak się czujesz? Nie dziwota, że "padasz" terminatorku.

Anecik współczuję sprzątania :sorry:;-). Kiedy to zleciał ten czas - Radzio już ma 7 miesięcy :shocked2:
 
reklama
Dobry wieczór!

No co taka cisza?
U nas była moja mama, bo mąż wyjechał w piątek i wrócił dzisiaj. Mam wszystko poprasowane i... chyba ze dwie pralki czekają na wypranie:crazy:

Ja funkcjonuję normalnie, tzn. wg niektórych nienormalnie jak na kobietę po porodzie, ale jest super. Anulcia na razie aniołeczek, nie zauważam prawie, że ją mam. Tak samo było z dziewczynkami. 3 tygodnie spały, a potem do roczku wrzaski. M1 i M2 bardzo kochają siostrzyczkę, całują ją, głaszczą delikatnie i koniecznie asystują przy zmianie pieluchy.

Chcę wysłać jutro Michalinkę do przedszkola, bo mają wigilię tylko muszę skombinować kogoś, żeby ją odprowadził, bo chyba trochę za zimno, żeby targać tygodniowego Maluszka ze sobą.
 
Ja byłam wczoraj na spotkaniu w przedszkolu, pierwszy raz oglądałam taki występ Marii, było super. Dzieci non stop biegały do rodziców :-D
Jak zgram zdjęcia to się pochwalę :-)
 
moja mała śnieżynka, wczoraj nas zadziwiła, przedstawienie piękne, aż się łezka w oku kręciła
 

Załączniki

  • zyczenia.jpg
    zyczenia.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 133
hej. Zdrowych i wesołych świąt.
my wigilię spędzamy u moich rodziców a w drugi dzień świąt jedziemy do teściów.
jeszcze się pochwalę..... nadaję z mojego własnego nowiutkiego laptopa i już nie muszę stac w kolejce do komputera...
 
Niech kolęda płynie dźwięczna,
radość serce zauroczy.
Jasność, która bije łuną
zdoła w nasze serca wkroczyć.

I pozwólmy sobie w pełni
dostrzec piękno tego świata,
niech radosne chwile trwają
całe dnie, miesiące, lata.

A życzliwość, ta od święta,
towarzyszy nam już zawsze.
Niechaj magia świąt pomoże
wszystkie złe wspomnienia zatrzeć.

Życzę wszystkim dużo zdrowia,
życie niech Wam będzie gładkie.
Szczerze z Wami się podzielę
ciepłym wierszem, jak opłatkiem

słowiczek
 
reklama
Do góry