reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Hej!!!
Niania mój mąż mówi że robił syna ....więc???? Najważniejsze żeby Maleństwo było zdrowe!!! Co do włosów to jak mówi moja fryzjerka podobno wczasie ciąży lepiej nie robić trwałą bo efekty mogą być szokujące, a jak farbowac to farbami na bazie estraktów roślinnych. Najlepiej jednak nie kombinować za wiele!!!! Nie wiem jak u Ciebie ale moja talia zaczyna zanikać!!!!!
Pozdrawiam!!!!
 
A u mnie to niestaty wyglada tak. Kiedy delikatni dotykam brzuch czuję, że moja macica już sie powiekszyła i sięga teraz to wysokości półowy drogi do pepka. I to taki w miare łagodny wzgórek. Natomiast potem zaczyna sie fałdka tłuszczyku w okolicy pepką :-) i bardzo mi się nie podoba. Przy wzroście 168 waże ok. 59 kilo. To chyab nie tak duzo !! A ten tłuszczyk mam. Koleżanka powiedziała mi że nidługo mi to ładnie wypchnie i bede miec gładki brzuch :-)
A jak jest u Was dziewczyny ?? :roll:
 
Cześć wszystkim przyszłym sierpnióweczkom.

Przyjmniecie mnie do swojego grona??? Termin mam na 28 sierpnia.
W ogóle to moja druga ciąża. Mam już córkę, co widać na załączonym obrazku.

Muszę wam powiedzieć, że tą ciążę znoszę wyjątkowo źle. Poranne mdłości utrzymują się nieraz przez cały dzień, bóle brzucha, (brałam duphaston i luteinę), a w sylwestra wylądowałam w szpitalu bo krwawiłam. Porobili mi badania i puścili do domu. Mam leżeć i nic nie robić. Tylko ciekawe jak przy rozbrykanym szesnastomiesięcznym urwisie to zrobić...
Ale jakoś daję rady...
Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie.
 
Hej!!
Słowiczku masz śliczną Córcię!!! Głowa do góry!!! Myśl pozytywnie!!
Niania co do kształtów to ze zgrozą stwierdziłam że muszę kupić większe ciuchy bo mieszczę sie w tylko w jedne spodnie!!!! Od kilku dni pochłaniam ogromne ilości jedzenia i jak tak dalej pójdzie to strach pomyśleć!!!!
Pozdrawiam!!!!
 
Witam !!!
Jaka śliczna ta moja córcia taka łobuziara, uparciuch i nerwus w jednym. Nieraz szału przez nią dostaję....

Co do ciuchów też już zaczynam mieć ten problem. Na ogół guziki od spodni mi odpadają. (hi hi ) Przyszywam a one dalej ...
No ale mam z pierwszej ciąży ogrodniczki jeansowe i niedługo będę musiała się w nie "przesiąść". Najwygodniej mi było właśnie w ogrodnichach. Praktycznie całą ciążę w nich chodziłam. I mam nadzieję, żę teraz też tak będzie.
Polecam.
 
Hej!!!
Słowiczku czyli Twoja Córcia to dziewczyna z charakterem!!! To dobrze nie da sobie w kaszę dmuchac jak będzie starsza!!!
Olivia witamy w naszym gronie!!!!! Każda z nas ma jakies obawy i lęki!! Na tym polega urok bycia mamą że o nasze dzieci będziemy się martwić zawsze!!!!
Łakomstwo to straszna rzecz!!!! Ide jeść dalej!!! Nutelka i grzybki marynowane - polecam!!!!
Pozdrawiam Wszystkie Mamuśki!!!
 
reklama
He he dobre, nutelka i grzybki. Niezła kompozycja.
Ja raczej napadów na jedzonko nie mam jeszcze. Nie mogę jeść i patrzeć na jedzenie. Non stop poranne mdłości...
A hitem w pierwszej ciąży były u mnie fast foody. Uwielbiałam je jeść. A teraz tylko poczuję zapach...
Chyba będzie synek...

A córcia taka jak jej tatuś. Właśnie z charakterem...

Witaj Olivia. Najważniejsze jest pozytywne myślenie.
Musimy się jakoś trzymać do tego sierpnia...
 
Do góry