reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Słowiczku witaj w gronie!! Śliczna córeczka i sliczne imie :D Jak mi sie uda przekonac męża nasz tez bedzie Gabrysia. To imie bardzo mi się podoba.
 
reklama
Witaj NiaNia !!!

Ja bardzo chciałam aby moja córcia miała na imię Hania, ale mój mąż kategorycznie się sprzeciwiał. I została Gabriela.
Jeżeli będzie druga córka to chciałabym Hankę ale i teraz też się nie zgadza. Buuuu...Także jeszcze nie wiemy jak ewentualnie będzie miała na imię.
Co do synka to mamy już ustalone, że będzie Łukaszek.
A wy dziewczyny macie już jakieś typy???
 
Moje typy to Gabrysia :D , Hania tez jest prześliczne :) a dla chłopczyka był Olivier ( ale koleżanka nazwała i juz teraz sama nie wiem) i Bruno - choć mało komu sie podoba Bruno. :(
 
Koleżanki kochane. Jestem własnie po USG 3D :D Jestem tak wzruszona, że nie ma słów które wyraziłby moje szczeście. Dzidzia rozwija ie prawidłowo, ma dobre wymiary. Dziś mierzy 7 cm :!: :!: i jak sie okazuje to juz 14 tydzień ( a nie tak jak pierwotnie myslałam 13, Mó mąz płakał jak dziecko. Mam wrazenie, że dopiero teraz dotrało do niego co sie dzieje. To może dziwnie zabrzmi, ale na zdjeciach widać istne podobieństwo pomiedzt dzidziusiem a moim męzem. Mam w brzuch prawdziwą mdelke, która jak na wybiegu prezentowała swoje wdzieki, machała do nas i się kręciła. Czuje, że to bedzie niezłu urwis.
Tyle emocji!! Chyba musze sie zdrzemnąc.
Pozdrawiam, polecam. To takie cudowne......


Aha muszę jeszcze uaktualnić suwaczek :-)
 
hej !!!
Cieszę się z Tobą, że z dzidzi wszystko ok i miałaś okazję zobaczyć je w 3D. Ja niestety nie mam możliwości zobaczenia w tym wymiarze swojej przyszłej dzidzi. A szkoda...
Pewnie nie lada przeżycie, co zresztą opisałaś.
Pozdrawiam cieplutko.
 
Hej!!!
Niania moje gratulacje!!!! Dzidzia zdrowa i to najważniejsze!!! Warto żyć dla takich cudownych chwil!!! Jak długo trwało to badanie? Dostałaś zdjęcie Maleństwa?
Mnie niestety męczą ostatnio jakieś niestrawności itp...
Pozdrawiam Wszystkich!!!!!
 
Kochane moje, badanie trwało ponad 30 minut :D Dzieki czemu moglismy wszytsko dokładnie obejrzec. Lekarz badał kostke po kostce, płyn owodniowy, szyjke macicy i wszytsko co mozliwe. Mój malec w tym czasie tak brykał jakby specjalnie się bawił. Mam chyba 9 zdjęć dzidzi i dostałam tez płyte na której nagrane jest jak dzidzia pływa sobie i sie wusza. Słuchac bicie serca i widać całego bąbelka.
Ale super !! Taka jestem szczesliwa.
 
Ja zapłaciłam 160zł ( ale to już było ze zniżką).
Normalnie 180 zł.

Zapewniam , ze warto. Spróbuje Wam potem zamieścić zdjecie.
 
reklama
Hej!!!
Niania mam pytanko ile płaciłas za normalne USG? Bo mnie ono za jakis czas czeka!!! U mnie na prowincji nie znajdę raczej Usg 3D wielka szkoda!!! Czy któraś z Was miała robione badanie na przeciwciała?? Ja dostałam wynik na którym pisze że ich u mnie nie wykryto. Mam nadzieję że to dobrze!!!
Pozdrawiam!!!
 
Do góry