reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Hej Laseczki.
Mailen twarzowa fryzurka i fajny kolorek.
joanna a u ciebie już tak blisko koniec suwaczka? gdzie będziesz rodzić? i wiesz kto się tam w brzuszku chowa?
Blisko, blisko, tylko ostatnio coś mi się ten kwiecień spowolnił i się dłuuuuużyyyyy... Planuję zajechać na porodówkę na Mickiewicza, tam gdzie Ania się rodziła. A w brzuszku często chowa ;-) się kobitka. Oby nie było tak jak u Ciebie, że gadali tak a okazało się na końcówce, że tak... Przeczucie od początku mam na dziewczynkę :tak:.

Justyna ja mogę się pod tym postem też podpisać.
Moje dziecko jak się nie prześpi to jest ok 17 niemożliwe , aleza to później wojuje do 22-23.
Moja też jest nieznośna jak nie kimnie isę w dzień. Ostatnio zauważyłam taką tendencję, ze nie śpi przez 3 dni to potem 4go dnia pada po południu i śpi 2-2,5h nadrabiając poprzednie dni. Chyba, że jest pogoda do bani to kimie po południu częściej.

Pomocy
Macie może jakiś sposób na nudności w ciąży, wymiotuje jak tylko coś zjem ...
ratunku
Gratulacje.
Hehehe, na niektóre nie ma sposobu - na mnie nie było. Trzeba było przebidować tych 8 tygodni i tyle. Ale życzę Ci, żebyś znalazła sposób na mdłości. Może imbir?

Idę kąpać Anię.
 
reklama
dzięki dzięki i jeszcze raz dzięki :-):tak::-D Wy to potraficie człowieka podbudować;-)a stara nie jestem, ale też słyszałam że mnie ta fryzura odmłodziła, fryzura ala grzeczna dziewczynka, albo jak kto woli ala kleopatra:-D


żanetka no to jednak udało się.....super, GRATULACJE!!!!!! stety-niestety nie wiem co to mdłości i wymioty w ciązy, więc nie pomogę:sorry2:
 
Heja

Żaneta wstaw jakis suwaczek, ile czasu ci zostało do końca I trymestru ?

Goga - a ja już myslałam, że to będzie koniec choróbsk.
 
Cześć laseczki.
O Żaneta serdeczne gratulacje!!!!!

Trzymaj się kochana. Ja Ci niestety nie pomogę, bo sama męczyłam się jeszcze i w 5 miesiącu z wymiotami. Ale plusy tego są takie, że dzidzia rośnie i jest wszystko OK. !!!!Tak mi lekarz wtedy tłumaczył.

Ale pogoda dołująca....
Po wczorajszych złych wieściach z rodziny chyba nic mi już humorku nie poprawi...Tylko ryczeć mi się chce...

Goga 3majcie się i nie dajcie tej anginie!!!!
 
Kawkę komuś na poprawę nastroju?
Mam na najbliższe dwa tygodnie taki za##$^%^@#%#^, że w ogóle nie powinnam chodzić spać. A chore dzieciary marudne że aż strach. Za to... nie pamiętam, czy się już chwaliłam - na początku maja wesele w rodzinie a potem spadamy na tydzień do Pragi - SAMI, bez dzieci. Po drodze zahaczymy może o Czeski Raj... I wracamy na urodziny Michała.
 
kurdeeee to ja na prawdę szczęściara byłam....bo nawet nie wiem o czym Wy mówicie:szok::szok::szok: drażniły mnie jakieś zapachy czy coś, ale ani razu nie puściłam hafta;-):sorry2:

słowiczku co jest.....ja dorzucam coś słodkiego do kawy na poprawę humorku:-) a u nas pogoda OK.

goga super!!!!! uwielbiam Pragę....byłam dwa razy i jakby była okazja pojechałabym jeszcze, a apropo wyjazdów to my za tydzień lecimy do Wrocławia na weekend też sami bez Olka z paczką znajomych jeszcze z liceum:tak:
 
reklama
witam

zaneta ogromne gratulacje

goga, mailen zazdroszcze samotnych wypadow(czyt. bez dzieci:sorry2:), u nas nie ma jak niestety:no:

ja dzis sie dowiem czy hanke przyjeli do przedszkola

jestem w lekkim stresie, bo podobno w wawie brakuje ponad 3000 miejsc w przedszkolach, a nasze osiedle przoduje, razem chyba z agaty:laugh2:

poza tym dostalam @ i czuje sie :baffled:

a dzis powinnam jeszcze oprocz przedszkola, zakupy zrobic, czynsz zaplacic , ech co za zycie
 
Do góry