reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
A u mnie wszystko ok, miałam przeprowadzkę i dopiero neta mi podłączyli, więc już jestem. Moje starsze dziecko poszło do szkoły i przyzwyczajamy się. Marta chodzi na 8 do 16, z półtoragodzinną przerwą na obiad, i sobotę ma wolną. Wybraliśmy taką opcję, bo jeszce mogliśmy wybrać od poniedziałku do soboty od 8 do 12,30. Trochę jej cięzko bo to szkoła włoska ale daje sobie radę. Obiecuję że będę pisać na bieżąco ...
 
Agatko, piękna ślicznotka!!!!!!!!

Kto następny w kolejce?? Chyba Żanetka.

Spadam spać, bo mnie dzisiaj kierowniczka doprowadziła do furii:wściekła/y::wściekła/y: Jakoś nie mogę się z nią ostatnio wogóle dogadać.
 
o jaka śliczna i prosze jakie cuda zdziałała nie pamiętam kiedy nasze forum takie ożywione było :-D i podziemie sie ujawniło :-D
 
Ania cudna:cool2:

czekam na relacje porodowa i po:happy2:

a u mnie chorob cd, gardlo mnie boli masakrycznie, spac w nocy nie moglam, Helene tez cos ugryzlo i spala bardzo zle, w efekcie wedrowek zasnela na ziemi:sorry2:

wreszcie polozylam sie znia i tak spala z przerwami na mega ryk, stawiam na zeby, bo temp nie ma, myslam ze moze gardlo ja boli, ale normalnie je, pije, teraz ma super humor, szkoda ze ja nie wyspana:dry:

ale tyle dobrego, ze sloneczko swieci, od razu lepsze samopoczucie:cool2::cool2:
 
U nas też słoneczko i prawie 20 stopni, tylko noce zimne około 10. A deszczu to już chyba z miesiąc nie było ...Marta w szkole, Szymon rysuje więc mam chwilę dla siebie, idę na kawkę.
 
reklama
hejka!!

Wczoraj to chyba tylko Domiceli zabrakło, ze "starej" ekipy. :-)

Niunia Agaty słodziutka!

A u nas tysz słoneczko...ale mocno wieje...
Potworki w przedszkolu. Ale Łukasz coś zaczyna kaszleć.W przedszkolu u nas panuje teraz zaraza : ospy, zapaleń ucha i jelitówka.
Łuki już miał zapalenie ucha a Gaba jednodniową niestrawność jelitową. Tylko czekam aż ich wysypie, bo na ospę jeszcze nie chorowali.

Nenar, fajnie, ze jesteś. A Marta szybko się dostosuje. Takie są dzieci...super pod tym względem.

Żużaczku, nie kamufluj się aż tak bardzo...wystarczy dobrze się zabezpieczyć:-p
Albo kubeł zimnej wody...:-p:-p

Zdrówka dla chorowitków. Eh, ta jesień...
 
Do góry