reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

zuzaczku dajże chłopu czasem pofiglować :-)
a co do dzieci to w tym wieku chyba najłatwiej się dostosować

no u nas tez słoneczko, wreszcie bo juz doła łapałam od tego deszczu cholernego

wiecie co odkąd chłop mi ekspres kupił to tylko kawe żłopie na okragło :-D
 
reklama
hejka!!

Wczoraj to chyba tylko Domiceli zabrakło, ze "starej" ekipy. :-)

Niunia Agaty słodziutka!


Zdrówka dla chorowitków. Eh, ta jesień...
Hello
Jestem też
I też gratulacje dla Agaty. Ciekawe jak tam sobie radzi....
No właśnie zdrówka.
Julka też przedszkolak, ale jakoś nie jest zachwycona, mimo ze chodziła do żłobala jak to ona mówiła.
Coś nie może się tam zaklimatyzowac...
I rano jest zawsze bunt.
W ogóle najczęstszym słowem u Julki ostatnio jest - NIE!
Ale na szczęscie jeszcze mocno nie chorowała tylko jakiś kaszel jej sie wlecze od ponad tygodnia.
 
domicela, nenar, jak fajnie ze też jesteście;-):-)
u nas też kaszel i katral Olek ma już od 2 tyg....ale takie już chyba uroki przedszkola, ze się chyba nie zdrowieje:baffled:
a ja też niestety (przynajmniej niestety dla meza nie dla mnie- z tych co żużaczek) wolę szkolankę wody zamiast, więc mogę się spokojnie tu pokazywac bez kamulażu;-)wiem wiem dziwna jestem......ale co zrobic a moze trze isc do seksuologa:-D
jak dobrze ze jutro juz piąteczek!!!!:-)
ja jakas dzis tez osłabiona, gardło mnie drapie, śpiaca bylam dzis caly dzien ze szooook, 2 kawy nie zadzialaly....nawet sloneczko mnie nie pobudzilo
ciekawe jak tam Agata, ale znajac tego robokopa, jutro max w sobote juz pewnie bedzie w domu i zda nam relacje:tak::-D
 
hej hej !!!!!

a wiecie, że u Łukasza w grupie w przedszkolu na 25 dzieci chodzi tylko 9 sztuk.
Już zrobiłam syropek cebulowo-czosnkowy i młodego faszeruję. Dobrze, ze pije...

u nas to samo !!! wczoraj było 10 dzieci !!! a dzis pani mi mówi ze tak kaszlą niektóre dzieci ze juz musiała dzis zabronic dwójce jutro przychodzić bo sie bała ze znów je przyprowadzą rodzice ! Liwuś zachwycona przedszkolem jakis wierszyk cały czas powtarza i jak zapomni to pyta sie sama siebie " jak to było " :-D


a po co? mi tam się nie chce.

oj niedobra Ty niedobra !!!!


ciekawe jak tam Agata, ale znajac tego robokopa, jutro max w sobote juz pewnie bedzie w domu i zda nam relacje:tak::-D

no hahahah Agata to pewnie juz ze szpitala z dzieckiem przy piersi nadzoruje budowe :-D
 
a wiecie jakie jaja !!!
dzis w gazecie wyczytałam ze oddział położniczy w szpitalu gdzie chce rodzić i gdzie Liwie rodziłąm i gdzie pracuje mój lekarz będzie remontowany i całkowicie zamknięty :szok: i domyślacie sie kiedy :cool2: od 1 do 22 grudnia ! a ja mam termin na 12 :wściekła/y: juz sie z tego śmieje bo tylko ja takie moge mieć szczęście !!!!
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:


halooooo a tu co??? Agaty nie ma to nie ma komu forum podtrzymywac????
ale nie ma się co martwić jutro wpadnie, to mniejmy nadzieje że nadrobi straty;-):-)
pozdrawiam wszystkich w ten słoneczny wrześniowy dzień;-)
jak cuuuudownie że dziś piąteczek:-):-D
 
uwaga uwaga..... roznoszę ciążową epidemię komu komu???
U nas do południa było słonecznie a teraz się chmurzy tylko patrzeć jak deszcz spadnie...
mam już dość tych ciążowych atrakcji... boli mnie żołądek jeść nie mogę.... koszmar....
ale jeszcze z 5 tyg i powinny minąć (łudzę się)
 
reklama
Do góry