reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
a mnie się zmywarka marzy bo jak będzie 2 dziecko to się przyda poleci któraś z Was jakiś model?
Tomek dziś już lepiej i w poniedziałek pójdzie do przedszkola.
Agata jak tam walczysz ja pamiętam że przez miesiąc z cycami na wierchu latałam...
Teraz jak dożyje to tez chce karmić ale już nie 3 lata tylko krócej... może z 2 lata :-)
 
Wczoraj sama wykąpałam dziewczyny i położyłam spać ale sytuacja była sprzyjająca bo maluch usnął o 20 i obudził się o 22. Wiec zdążyłam. :tak::tak: Tyle, że sama poszłam spać o 23.30 :baffled:

D. spał ponoć coś go bierze a jak mu kazałam wziąć leki, które mu wyszukałam i położyłam na stole w kuchni to się obraził, że go budzę :wściekła/y::wściekła/y: Specjalnie mu ich nie zaniosłam :sorry2:

Wiecie Maria jest nie do opanowania, zastanawiam się jednak nad przedszkolem bo w domu atmosfera jest ciężka, Agacie nie zawsze udaje opanować się sytuację - ostatnio rzadko, zresztą we dwie nie możemy wychowywać Marii w tym samym czasie.

Justyna - tak druga ciąża dla faceta do lajcik :-D:dry:

A i na Anię mówimy tik tak - bo wstaje równo po 2 albo sporadycznie po 3 godzinach spania.
Dzisiaj znowu plan dnia szlak trafił - ale moja wina matka chciała rozebrać dziecko ze spaceru zamiast dać mu spać w wózku to matka ma :sorry2:
 
Anecik - co do zmywarek - w naszym mieszkaniu mamy 6 zmysł wirpola - ma teraz już7 lat i my byliśmy z niej bardzo zadowoleni. U rodziców mam najtańszego indesita i też myje :tak::tak: - różnice w cichośći pracy, w rodzajach koszy - co niestety wpływa na domywanie - u rodziców zdażają nam sie niedomyte talerze ale to chyba raczej wina tego, że są zbyt blisko siebie. Różnica w cenie była dwukrotna - ale teraz są super sklepy internetowe i trzeba polowac na promocje - my tak kupiliśmy naszą pralkę - przeceniona o połowę :tak::tak:
 
Bibi pewnie teraz z nową kolezanką Whirpool siedzi :-D
A właśnie że nie tylko w pracy a koleżanke mi dopiero dziś dostarczą:-)To jutro może mnie wciąć ,aż jej nie opracuje.;-)A tak poza tym żadna baba nie dorówna tym z naszego forum(WAM)Nawet jak ona Whirpool sie nazywa:-D
Justyna ja też jestem na faceta:-)A kiedy ty to idziesz na to nastepne usg.???
Zdrówka dla chorusianych,moje jednak poszły do przedszkola,rano zero kataru.(może to syrop z cebuli takie cuda poczynił?)
Anecik ja marze też o zmywareczce i teraz jestem coraz bliżej tych marzen bo Ta kasa co miała iść na pralke jest:-)Wiec może spełni sie moje marzenie.Wiec z checia poczytam waszych opinii na temat marki .
 
Agata przedszkole to zbawienie,przynajmniej dla mamy.
A i dziecko korzysta.
Justyna musisz koniecznie bardziej stanowczo dopytac w przedszkolu czy zjada czy nie?A jak przychodzi z przedszkola to jest głodna?(czy dopomina sie o jedzonko?)Bo jeśli tak to wątpliwa sprawa z tym jedzeniem.
Uciekam do krokietów i po dzieciaki do przedszkolka:-)
 
WitamBibi to syrop z cebuli czyni cuda, ja tak wyleczyłam swoje chorowitki.Obiad ugotowany, stary w pracy a ja zaraz po Martę do szkoły, jutro ma wolne bo włoscy nauczyciele strajkują.A co do zmywarki to mi też się marzy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry