reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
Nenar, super, że Marta tak dobrze sobie daje radę. A Szymon pięknie mówi do Mamusi.

Agatka, przepraszam, za spanie o 21ej. Ale jakoś tak mi się napisało. Ale zapewniam cię, że pamiętam jeszcze co znaczy karmienie po 40 minut w środku nocy. Bo Maluchy ulewały więc mimo karmienia butelką jeszcze 20 minut na odbicie. I serdecznie Ci współczuję. Ale Ty jestes silna dziewczyna i dasz radę. W końcu kto jak nie Ty.:tak::tak::tak:


Żużaczku, ale mi smaka narobiłaś, że laptopa ośliniłam.
 
Mam pytanie za 100 punktów.
Wieczorowa sukienka w kolorze ciemno fioletowym, do tego ciemne pantofle i jakie rajstopy bo zawsze mam z tym problem - czarne i raczej cieliste??
 
oj Żużaczku prześlij no ciężarnej wirtualnie ze 4 goferki....
Agata odciągaj tak długo aż pierś będzie miękka nawet jak byś miała ze 200 ml ściągnąć, to zapobiegnie stanom zapalnym piersi a jak coś to polecam liście kapusty na chwilkę do lodówki podziabaj widelcem albo pognieć w rękach i na cyc... sprawdzone skutkuje....
 
No własnie mam takie i takie i nie wiem co zrobić.
Ale wszystkie dodatki mam czarne i kupilam takie czarne rajtopy ze szwem z tyłu. Przymierzę jutro i zdecyduję. Ale dziękuję za poradę.

Anecik, mimo, że pracuję w tej przedziwnej instytucji dalej nie mogę zrozumieć, jak można wzywać kobiete w ciąży do orzecznika. A idź i zrób im tam rygę na stół to wtedy zrozumieją.:-p
 
Marta - ja stawiam na czarne, cieniutkie :tak::tak:
I wiem, ze wszystkie pamiętacie o karmieniu, o tym cudownym wydarzeniu co 2 godziny w nocy :-D
Ja tam pójdę spać o 21 jak się dzieci wyprowadzą bo Maria przed 21 to nie wiem kiedy spała :cool:

Żużaczku - przepis wydrukowany będziemy z Marysią próbować :tak:

Nenar - super, że Marta tak się zaaklimatyzowała, a Szymek - juz ćwiczy na mamie jak doprowadzić kobietę do łez :cool2:

Anecik - kurcze ja tyle czasu byłam i nikt się tym nie interesował, ciekawe czy to kwestia ilości pracy w danym Zusie czy co :dry:
 
wg mnie i takie i takie rajstopy moga byc, trzeba sprobowac dwie wersje i wybrac lepsza:cool2:

ja tez bylam z Hanka w brzuchu na zwolnieniu ponad 4 tygodnie i nikt mnie nie wzywal:confused:

moja Hania znow chora, co prawda tylko stan podgoraczkowy i mega katar, ale kto wie co z tego bedzie, a za tydzien do Istebnej na weekend jedziemy, mam nadzieje ze jakos wydobrzeje a i Helena nie zachoruje

agata co do Marii i przedszkola, ja bym ja poslala, pewnie bedzie chorowac, trudno, ale spozytkuje energie, pobawi sie z dziecmi, nie bedzie sie nudzic, a tak...

nawet najlepsza niania nie zastapi grupy rowiesnikow, takie moje zdanie
 
reklama
wg mnie i takie i takie rajstopy moga byc, trzeba sprobowac dwie wersje i wybrac lepsza:cool2:

ja tez bylam z Hanka w brzuchu na zwolnieniu ponad 4 tygodnie i nikt mnie nie wzywal:confused:

moja Hania znow chora, co prawda tylko stan podgoraczkowy i mega katar, ale kto wie co z tego bedzie, a za tydzien do Istebnej na weekend jedziemy, mam nadzieje ze jakos wydobrzeje a i Helena nie zachoruje

agata co do Marii i przedszkola, ja bym ja poslala, pewnie bedzie chorowac, trudno, ale spozytkuje energie, pobawi sie z dziecmi, nie bedzie sie nudzic, a tak...

nawet najlepsza niania nie zastapi grupy rowiesnikow, takie moje zdanie

Atol, spróbuję jednych i drugich rajstop.

A co do tego wezwania Anecik, to to jest losówka, oni nie wszystkich wybierają, akurat trafilo na nią niestety.

Agata, myślę że Atol dobrze mówi z tym przedszkolem. Marysia się wyszaleje między dziećmi i może w domu będzie lepiej. A poza tym pół dnia będziesz miała na ogarnięcie domu i dla Ani.
 
Do góry