reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Atol - o kurcze, non stop ktoś chory :confused2:

Polityka prorodzinna oprócz przedszkoli powinna uwzględniać opiekunki dla dzieci chorych :sorry:

Arabella - lukam w lustro to widzę ;-)

Wstałam o 9.30 więc do teraz jestem w szaflroku bo dziecko dopiero zasypia, a swoją drogą ja mam tempo - przez godzinę karmiłam i przewijałam dziecko :sorry:
 
reklama
Agatka, już ja widziałam Twoje zdjęcie z brzuniem. Ale tyłka to tam nie było!! Taki mały zgrabny jedynie.
 
od słowiczka
hejka!!!! Widziałam, że Agata z bb dopytuje się o Łukaszka i jego serducho. Napisz proszę jej, ze:

z serduchem jest generalnie OK, tylko jedna zastawka nie domyka się prawidłowo i coś tam się dzieje. Jednak w tym przypadku chirurg nie jest potrzebny.Mamy prowadzić obserwację przez coroczne robienie echa serca.
 
witajcie kochane !!!!

my od wczoraj w domu !!!

Liwia zachwycona siostrą a ja zmęczona ale szczęsliwa że mam je juz obie przy sobie ! małą chudzinka taka ale karmienie idzie coraz lepiej wiec do przodu :-)

przedstawiam Wam Lene !!!! :-)

2.jpg
 
Justynka, jeszcze raz wielkie gratulacje! Lenka cudna! Wypoczywaj i nabieraj sił. I odzywaj się w miarę możliwości!

Czy Wasze trzylatki też takie marudne! Ratunku! Moje to albo buczy albo marudzi i jęczy.
 
tak szybko nadrobiłąm co u Was !!!!

całusy dla Wszystkich !!! Bibka dzieki za info tutaj :-)
no i spłakałam sie troche tzn wzruszyłam :-D
 
justys fajny malutek, pisz co i jak

jak lepiej sie rodzilo normalnie czy cc, dlaczego mialas cc no wszystko:-D
 
hej !!!!
dzis juz troche sie opamiętałam !!! poza tym pięknie świeci słońce wiec nastrój tez ok troszke posprzątałam jakby mi tak ta połozna zawitała i małą przez okno opalam na słoneczku bo jeszcze trzyma ją żółtaczka !!!!
a mój skarbek ważył 3050g i 55cm długa !!! a tak mnie nastraszyli że mała i wogóle do bani to usg bo na 3 wyszło to samo ze będzie malutka i bali sie ze łożysko źle funkcjonuje a tu masz !!!
chociaz boje sie o nią dalej bo chudzinka długa taka no i jakby nie było w 37tc sie urodziłą i dzieki Bogu w porządku z oddychaniem bo naoglądałam i nasłuchałam sie w tym szpitalu przypadków !!!

cesarke miałam bo pośladkowo ułożona poza tym bali sie ze łożysko źle funkcjonuje ale na szczęscie wyszło ok i liczyłam sie z tym ze najszybciej wezmą mnie na cc w poniedziałek tym bardziej ze mojego lekarza miało nie byc cały wekend no i kazał mi brać do piątku wieczora fenoterol i potem juz odstawic zeby nie zaszkodzic dziecku Rano w sobote poszłam na ktg i nie czułam jakis specjalnych skurczy wiec połozyłam sie i czekałam na wizyte a na wizycie lekarz do połoznej tu trzeba szybko cc na 10 ma byc pani gotowa :szok: nie ma co czekac az wody odejdą na zapisie wyszedł juz niezły skurcz ! Byłam w takim szoku ze zdołałam tylko wyjąkać i zapytać o mojego lekarza czy będzie ! Na szczęscie przyjechał ! I zaczeło sie biegiem antybiotyk tu lece do wc a połozna mnie woła na blok porodowy bo cos tam trzeba, ledwo z tamtąd wyszłam juz mnie następna woła bo musi mi podpiąc kroplówe nawet do wc za mną wlecieli ze szybko szybko ! na szczęscie dla mnie okazało sie ze czekają na jakies wyniki z krwi a poza tym moje 0 rh- nigdzie nie mogli znaleźć wiec mogłam chociaz iść pod prysznic !
Jak mnie położyli i zaczeło sie to zastanawiałam sie co ja tu robie i nie mogłam sobie wyobrazić ze ktos z własnej woli decyduje sie na ciecie ! moje cisnienie spadało bo ja ogólnie niskie strasznie a przy cesarce tak mi jeszcze spadło ze nawet nie wiedziełam co do mnie mówią ! Potem gichło ze mnie jak z fontanny bo pękły naczynia i troche nerwowo sie zrobiło ! Paweł na korytarzu prawie zawału dostał bo małą juz mu pokazali a mnie nie ma i nie ma i było widac ze cos nerwowo sie zrobiło ! Potem jeszcze te straszne telepnie jak znieczulenie schodziło ale dałam rade i rano juz chodziłam i zaraz kazałam sobie mała przywieźć ku zdziwieniu wszytkich !!! Takze ja limit porodów mam wyczerpany !
 
reklama
arabella moja tez mega maruda:wściekła/y:

alez mi dzis Hanka cisnienie podniosla:angry:

zaspalismy i caly czas ja prosilam zeby sie streszczala, bo musialam ja jeszcze przed praca do przedszkola zawiezc, a ten trol maly wszystko na zlosc:angry::wściekła/y::no:

w efekcie zostala w domu, a ja mega wsciekla i spozniona wyladowalam w pracy:confused2:
 
Do góry