reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

B

beciaa

Gość
Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , ale i rónież radościa. Trochę mam obawy jak sobie poradzę z dwójką maluchów- spacery, gotowanie, nocki (bo to nie bliźniaki i bedą miały różne potrzeby... )

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.
 
reklama
Ja dowiedziałam się też dwa dni temu - przy świątecznym śniadaniu tak mnie zemdliło, że dwa dniu później kupiłam test. W sumie zrobiłam ich cztery - wszystkie są pozytywne. ALe ponieważ nie mamy z mężem w tej kwesti żadnych doświadczeń to jakoś nie mogliśmy uwierzyć. Teraz szukam lekarza, żeby potwierdził. Strasznie się cieszę - jakoś wszystko teraz nabrało sensu.
Z moich obliczeń urodzę w końcu sierpnia lub na początku września.

Buźka
Ania
 
Olcia, to ty masz na 25 sierpnia termin.
Ja jestem na początku szóstego tygodnia (jak ty) a mam termin na 4 września. Jak to?

A
 
pojęcia nie mam ja licze tak jak większość lekarzy do pierwszego dnia ostatniej@ dodaje 7 dni (bo mam cykle 28 dniowe ) i odejmuje 3 miesiące i wychodzi...
 
Wszystko jedno - ja sobie to dokładnie rozpisałam - więc na stówę jestem teraz na początku 6 tygodnia. Tak czy siak chciałabym by już uruchomili wrześniowy katalog.

Pozdraiwam was mocno w pierwszy dzień roku, który dla nas wszystkich będzie wyjątkowy.
A
 
:wink: wink: witam wszystkie mamusie czekające na swoją pociechę w sierpniu. moje maleństwo ma się zjawić(ciekawe czy posłucha i wtedy zawita na świat) 26-27 sierpnia. jak narazie strasznie daje mi już w kość-zmęczenie,nudności i te sprawy...ale mimo wszystko strasznie się cieszę! pozdrawiam anna :roll:
 
reklama
Do góry