reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowa, podwójna mama

B

beciaa

Gość
Hej. Witam wszystkie mamy. Ja rónież spodziewam sie dziecka jakos tak pod koniec sierpnia. Dokładnie nie wiem jeszcze kiedy, ponieważ nie byłam u lekarza (urlop). O ciąży dowiedziałam się dwa dni temu i mam nadzieję, że test domowy mnie nie zawiedzie, tak jak nie zawiódł mnie przy pierwszej dzidzi. A bo i muszę Wam powiedzieć, że jestem juz mamą ... pięciomiesięcznego Piotrusia. Siedzi u mnie na kolanach i piszemy razem ten list . Ciąża jak się pewnie domyślacie była dla mnie totalnym zaskoczeniem , ale i rónież radościa. Trochę mam obawy jak sobie poradzę z dwójką maluchów- spacery, gotowanie, nocki (bo to nie bliźniaki i bedą miały różne potrzeby... :roll: )

Także pozdrawim serdecznie i służę radami pięciomiesięćznej mamy.
 
reklama
CZesc Becia!
ja co prawda jestem lipcowa przyszla mama ale podobnie do Ciebie tej juz mama :lol: mam 11 miesiecznego synka
i kolejna ciaza tez byla dla mnie zaskoczeniem :wink:
mam tez bardzo podobne obawy do Twoich ale pocieszam sie ze bedzie wesolo i maluchy beda wychowywac sie razem.
choc drecza mnie pytania ktore z nich bedzie chodzilo pierwsze spac, ktore bedzie pierwsze kapane i ubierane itd mam nadzieje ze w praktyce pouklada sie to dosc szybko :D
trzymaj sie cieplo no i odzywaj sie bedzie nam milo :lol:
pozdrawiam serdecznie
 
Cześć Becia!!!Gratulacje!
Ja również jestem już mamą,mój synek Dorianek ma 20 miesięcy i jestem 10 tygodniu ciąży,więc termin mam pod koniec lipca.
Choć z mężem planowaliśmy rodzeństwo dla naszego pierworodnego,to jednak gdy ciąża stała się faktem ziemia zawirowała mi pod stopami :wink: Ale teraz już prawie tylko radość.Piszę prawie bo mam okropne mdłości i wymioty :oops:
Byle cię to omineło :) Jeszcze raz gratuluję i serdecznie pozdrawiam !
 
Do góry