reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

reklama
Dziękuję bardzo ;D Mogłoby już być cieplej, bo przez te swetry nic nie widać. A kiedy wy powklejacie swoje brzuchole?
 
Uwierzycie, ze to domek mojego malenstwa w 16 tyg, 4 dni ciazy??

Zawsze bylam duza kobieta, ale brzuszek mialam dosc plaski, a teraz... No i sorki za jakosc zdjecia, za cholere nie umiem robic sobie sama zdjec, bede musiala poprosic meza, albo kumpele :)

DSC02186.jpg
 
Karoo - SUPER!!! ;D

Mi też niezły "balonik" wyskoczył - mam w 16 tygodniu taki, jak moja kumpela pod koniec 5-go miesiąca :o (to podobno po duphastonie) i ,jak tylko mój brat odda mi aparat, pstryknę sobie świeżą fotkę i wstawię. Najlepsze jest to, że nabieram ciała tylko na brzuchu i w biuście, a reszta nawet chudsza niż przed ciążą (jestem w tej chwili 3,5 kg do tyłu...).
 
Hihi :)

No ja w innych czesciach ciala oprocz brzucha i piersi nie przytylam w ogole, ale niestety przez to, ze tak szybko wyskoczyl mi brzuch "(a nie mialam, nie mialam i nie mialam...) to w talii po bokach zrobily mi sie brzydkie rozstepy i chyba nic juz z nimi nie zrobie... A sie smaruje, zeby nie bylo...

Popatrz, sominiqiw, Tobie balinik wyskoczyl na duphastonie, ja nic nie biore... Ale wcale sie nie martwie, bo uwazam, ze to jest cecha indywidualna kazdej kobiety :) No i moze troche genetyka ma tutaj do gadania - moja mama byla tylko raz w ciazy, ze mna, i miala tez bardzo duzy brzuch, a nie przytyla wcale za duzo...
 
mi tez już duży brzuch wyskoczył mimo że tylko 1 kilo do przodu.aż strach pomyśleć co będzie za miesiąc ,dwa jak przytyje jeszcze z 5 :D
 
Karoo, rzeczywiscie niezle Ci wyskoczyl... Ale to fajniebo nikt Ci nie zarzuci, ze "ciaze to chyba w cyckach nosisz" jak ja to slyszalam w pierwszej ciazy... Brzuch pokazal sie pod koniec 6 miesiaca. Przedtem wygladalam jakby mnie lekko wzdelo. Kolejny "ulubiony" tekst z tego okresu: "a Ty co kapusty sie najadlas?". Zaznaczam ze mowily to osoby, ktore wiedzialay ze jestem w ciazy. Wlasnie taki mialam apauz w pracy...
 
reklama
karoo brzusio jak się patrzy :D co mi przypomina, że też się muszę obfotografować - juz jest co :)
 
Do góry