reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

reklama
no to i ja się w końcu pochwalę swoim brzuszyskiem ;) - 18 tyg i niecałe 2 dni
PICT3330.jpg


przytyłam juz 5 kg - czy to aby nie za dużo jak na 4 miesiące??
 
ja tutaj na chwilke bo jestem z majowek,zobaczycie jak wam te brzuszki szybko urosna i w tygodniach pojawi sie trojka nawet sie nie obejrzalam a tu 32 tydz juz jutro!!!
 
;D Leyna.. jaki piękniusi...taki delikatny,taki pasujący do Ciebie... bo ja jestem klocek sama w sobie i teraz to już jestem typowy kloc...! :laugh:
 
Teraz to mamy fajowe brzuszki, ale za trzy miesiące to już będziemy ich miały dość, bo nawet nie sprawdzimy czy buty nam będą pasować do ubrania, bo nie będziemy ich już widzieć ;D

Chociaż ja to samego brzucha sie nie obawiam, bardziej mnie martwi z opowieści innych, że pod koniec jak są upaly to strasznie się puchnie. Od razu sobie wyobrażam jak będę taką spuchniętą bułą :-[
 
reklama
Do góry