reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

Sandra super brzusio i ogólnie bardzo szczuplutka byłaś :) Tylko pozazrościć. Mi wczoraj waga pokazała magiczne 80 którego tak niechciałam przekroczyć. Cóż stało się będzie mnie czekało intensywne odchudzanie.
 
reklama
Dzieki dziewczyny,
ja przytylam tylko 8 kg i juz nic z tego mi nie zostalo (mam tylko lekko wystajacy brzuszek na dole), wrecz wydaje mi sie, ze schudlam w tylku i udach, bo mi spodnie z dupy leca :p
 
:laugh: Joaś...to Ty???Ale ładny"mały bibolek"...Jeju kiedy to było....jak ja taki miałam...wow..aż trzy tygodnie temu ponad....już nie pamiętam... :p Jejku..ale ja tęsknie za nim...w sumie to tak pięknie jest być w ciąży..mąż mnie wtedy bardziej kochał....teraz wydaje mi sie mniej...Oliwka jest taka absorbująca...że normalnie jestem o nią zazdrosna czasami... ;) ;)
 
Joaś, ale Ty jestes zgrabniutka na wylocie ! :)

Frutisek pisze:
w sumie to tak pięknie jest być w ciąży..mąż mnie wtedy bardziej kochał....teraz wydaje mi sie mniej...Oliwka jest taka absorbująca...że normalnie jestem o nią zazdrosna czasami... ;) ;)[/b]

Frutisku
... ale dałaś czadu ;) akurat Ci uwierzymy, że mąż Cię teraz mniej kocha hahaha ;)
 
reklama
Joas, sliczny masz ten brzusio! I taki zgrabniutenki!
Ja tez czasami tesknie za moim :) Szczegolnie jak leze i nie czuje kopniaczkow ;D Ale jak patrze na Sarusie to sie ciesze, ze juz ja mam.

Frutisku, wariatko jedna! :laugh: ;) Palnelas niezle! hehe. Jak moze Cie mnie kochac skoro dalas mu takie cudo ??? ;D :laugh: :D
 
Do góry