reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe brzuszki - zdjęcia domków naszych Maleństw:)

dominique.p

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Grudzień 2005
Postów
1 746
W związku z tym, że cierpię dziś na bezsenność kreatywną rozpoczynam nowy - zdjęciowy wątek i wstawiam zdjęcie mojego brzuchola (10tc i 1 dzień).
obraz00510w1d4ap.jpg



Zapraszam Was wszystkie do wstawiania fotek Waszych brzusiów :D

Pozdróweczki ;D
 
reklama
Nooo, to juz may brzusio jest!!

Ja swoj wstawie dopiero za jakis czas, bo z natury rzeczy mam spory brzuszek i w zwiazku z tym u mnie jeszcze nic nie widac, tylko czuje, ze jest twardszy :)
 
Ja też mam wypukły brzuch, ale niestety nie w tym miejscy, gdzie jest ulokowany mój dzidziuś :laugh:, więc to wypukłość z innego powodu ;), więc na razie to nie jest jeszcze ciążowy brzuszek, ale jak tylko zauważe, że zaczyna odpowiednio rosnąć, to zaraz wstawię zdjęcie.
 
ja zdjęcia nie mam ale brzuszek urósł i raczej nie mieszczę się w spodnie,trzeba będzie iść na zakupy ;D
 
reklama
nie mam cyfrówki.robie zdjęcia i dopiero calą kliszę zrzucam na płytę a to trochę trwa zanim wypstrykam kliszę.też bym sobie narobiła chetnie zdjęć ,na razie odkładam na cyfrówkę. ;D
 
Do góry