susumali
mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
hej LANA , fajnie ze u Was wszystko w porzadeczku!!!! a Krystiano cudniutki jest!!!! i jaki elegancik! kurcze ogladajac wlasnie jego zdjecia stwierdzilam ze nie mam rekawiczek dla mojego synulka...sa potrzebne???????? nie pamietam zebym uzywala u corci....DOMINIC o kurde no to blizniaki daja sie we znaki...

