• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
szuszu, na podium i tak już nie będziesz :-D
Poza tym, nie zamierzam rodzić w weekend. Moje dzieci rodzą się w poniedziałki, żeby być pracowite :-D



AAAAAAAAAA pocę się jak świniaaaa

Brak miejsca na podium przeżyję:-D
Poza tym nie możecie rodzić jak będę w szpitalu, bo kto mnie zastąpi jako główną centralę na BB:-D?

Wstawiłam fotkę cycków i brzucha na grupę Muchy;-)
 
Szuszu, to A. bedzie sobie pożyczał na noc od Ciebie laptopa ;-):-D
Mucha, ważne, ze masz cos co pomaga malutkiej.
A ja chce juz urodzić i nie obchodzi mnie to czy dziś czy w niedzielę, byle szybko :-D

Ja też sie pocę :wściekła/y::-D
 
Szuszu, to A. bedzie sobie pożyczał na noc od Ciebie laptopa ;-):-D
Mucha, ważne, ze masz cos co pomaga malutkiej.
A ja chce juz urodzić i nie obchodzi mnie to czy dziś czy w niedzielę, byle szybko :-D

Ja też sie pocę :wściekła/y::-D

Bishopka, możemy razem w poniedziałek, wcześniej Ci nie pozwalam:-D

I też się pocę strasznie, chociaż dzisiaj mniej niż zwykle..
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry