• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Ja juz przywykłam ,że rodzę w grudniu :-D więc raczej nie będe pierwszą rozpoczynającą tydzień :-)
Ale się zastanawiam, bo.... mam termin na 08.08 i położna kazała mi zgłosic się do szpitala tydzień po terminie, czyli wychodzi poniedziałek 15.08, ale to bedzie święto, więc wątpie by ktoś chciał mnie tam oglądać. W piątek tez bez sensu sie zgłaszac do szpitala i lezec tam przez weekend. I nie wiem co mam zrobic ??
 
PaulaBaby jestem troszke przerażona, bo mój wcześniejszy lekarz był naprawde świetny jeśli chodzi o sprawy USG, ale zaczął być naprawde irytujący, a poza tym nie pracuje w żadnym szpitalu na oddziale położniczym no i ostatnio stwierdził, że idzie 10.08 na urlop więc gdyby sie cos działo to i tak go nie będzie...wystawi mi wczesniej skierowanie do szpitala i wtedy tylko to mnie ratuje, bo on ma wakacje...żenada !!! Całą ciąże brał nie małe pieniądze a teraz tak mnie potraktował!!! Dlatego zmieniłam lekarza na te pare ostatnich tygodni na ordynatora oddziału. Świetny i kompetentny lekarz, ale USG na 2 wizytach nie robił :szok: Chyba sama go spróbuje przycisnąć przy następnej wizycie :/
 
Bishopka, proszę Cię a co to za święto? Nawet nie pamiętam jak się nazywa. i szczerze- dowiedziałam się o nim jak zaczęłam pracować, bo nagle mi powiedzieli, że jest wolne 15.08 a ja że o co chodzi :-D Co innego, jakby lekarz przez Ciebie przy karpiu nie mógł usiąść, a tak mu pewnie nie robi :-D
 
reklama
Wiesz jak jest w szpitalach, jest świeto obojętnie jakie, to chca mieć spokój. Z reszta oni zawsze maja swieto :-D i chcą spokoju. Ale co tam, najwyzej zadzwonie w piatek jakby co i sie okaze.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry