• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dziewczyny a trzeba miec skierowanie do szpitala na porod? Bo bylam dzisiaj na wizycie (prywatnie) i powiedział mi, że po prostu mam sie w piatek (jak nie urodze do tego czasu) zjawic w szpitalu na wywolanie.... I tak sie teraz zastanawiam...
 
reklama
Ja chciałabym urodzić chodzby za chwile... mam termin na 23, ale te ostatnie tygodnie ciągną mi się najbardziej :/

Mój mąż ma służbe w srode, której nie udało mu sie zamienić i nie śmiałabym sie wcale gdyby maluszkowi własnie wtedy zachciało sie wyjsc na swiat :-(
 
Bishopka współczuje tych kopniaków w żebra bo też mnie tak kopał przez dłuższy okres czasu- narazie się uspokoił, ale za to parcie na pęcherz maksymalne :/ z resztą jest już od dłuższego czasu ułożony główką w dół i brzuch mi się opuścił ze dwa tyg temu więc mam wrażenie, że szybciej się rozpakuje niż termin wskazuje, a z drugiej strony to brałam całą ciąże leki na podtrzymanie więc może z tym być różnie
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry