reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

SIadłam żeby dzień nadrobić a tu całe dwie strony :-) Widzę, ze wszystkim czasu brak :-)

Flower jakbym siebie czytała normalnie, z ust mi to wyjęłaś ;-)

Agula powodzenia z tymi lekarzami, oby było wszystko z nim dobrze!!!

Taycia też najbardziej za słodkim tęsknię, różne rzeczy zjadam (najczęściej ciastka), ale marzę o czekoladzie (wydzielam sobie po jednej kosteczce), tortach i bitej śmietania, ale Artur nie radzi sobie z trawieniem nabiału. Myślę, że tak jak piszecie do 6-go miesiąca wytrzymam i chyba raczej nie dłużej. Ponoć wszystko lepiej wygląda po 3-cim miesiącu jak malce zaczynają dojadać co nieco innego.
Na szczęście nie ma problemu z odciągnięciem pokarmu i mrożeniem, tego u mnie dostatek po tym jak w pierwszym miesiącu mój synek przez 10 dni nic innego nie robił tylko pobudzał moje piersi do większej laktacji - to była masakra, jak ten okres przetrwałam to myślę, że resztę też przetrzymam :-)
Ah jak ja Wam seksu zazdroszczę...:-(

Malgoo męczy się to Twoje dzieciątko...byle do 4 miesiąca, potem ponoć już z górki :-)

Sagaa a co u Ciebie?

Zmykam spać bo znowu sobie manko zrobię i będę przysypiać przy karmieniu. Dobranoc!
 
reklama
.

Karmienie piersią - wielkie wyrzeczenia dla mnie... za półtora miesiąca chrzciny... zamierzam poprosić o specjalne menu dla siebie (to,co Synka na pewno nie uczula czyli : kurczak i marchewka),ale desery? tort? ciasta upieczone przez Mamę??? nie wiem.. :-( tak mi się marzy słodkie,że to jakiś szok!!!! pragnę karmić do 6 miesięcy.....

Ja karmię piersią i wcinam słodycze... Nie powinnam? To może szkodzić małemu? Kurcze, mam nadzieję, że nie?

agu_la, z tymi szmerami w sercu to bez paniki, mnóstwo dzieci to ma tylko większość jest niezbadana w tym temacie. Nam też to wykryli ale tylko dlatego, że byliśmy długo w szpitalu i po prostu zaczęły być "słyszalne". Ci co wyszli o czasie nawet się nie dowiedzą o tym że te szmery istnieją. To jest fizjologiczne i powinno zniknąć bodajże do 6 miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
Lemoniada - jeśli możesz jeść słodycze to śmiało :-) mój Synuś ma alergię na nabiał i dlatego nie jem nic mlecznego + milion innych rzeczy... póki co się najada - jest dobrze... boję się jednak,że pokarm mogę mieć chudy i będę musiała podawać mu MM :-( oby nie,bo karmienie piersią to dla mnie coś pięknego!!!!
 
Lemoniada - jeśli możesz jeść słodycze to śmiało :-) mój Synuś ma alergię na nabiał i dlatego nie jem nic mlecznego + milion innych rzeczy... póki co się najada - jest dobrze... boję się jednak,że pokarm mogę mieć chudy i będę musiała podawać mu MM :-( oby nie,bo karmienie piersią to dla mnie coś pięknego!!!!

Tycia, rozumiem że jajka też zakazane? Bo jak nie to polecam biszkopty, np. Lu, te nie zawierają mleka.
 
Lemoniada - niestety - jajka też ochodzą w odstawkę... co prawda żółtka mogę,ale już białek nie... :-( no,ale czego nie robi się dla tego mojego Małego Brzdąca :-)
 
heloo laseczki..
Malgoo nie pomoge moze sprobuj to co radza Mucha i Maggie??
Aska niekoniecznie ja od poczatku do 6 tyg sie pilnowalam teraz pomalu wprowadzam ale bez szalu i waga sto w miejscu 10 kg na plusie;/
co do szmerow nie wiem mam andzieje ze mojego szkraba to ie dotyczy poki colekarze nic nie mowia ...
Agula dla mie tez ,mega wazne karmienie piersia, a maly bardzo malo przybiera i zmartwiona jestem tak samo...
Tonya tak to super sprawa ale wymaga cierpliwosci i wytrwalosci.. pytalas co u mnie hm w skrocie zostalo mi 10 kg mam z tego powodu jazdy, ogolnie z mezem ok sprawdza sie w roli ojca, mlody ma asymetrie prawdopodobnie i idziemy do neurologa na wizyte chyba beda rehabilitaje, poza tym mialam ostatnio suzo stresow co odczulam na pokarmie i mlody malo przybral;-(to tyle
Jak mieszkanie w Kato??
Taycia masz nietolerancje ?
 
reklama
Dzieki dziewczyny, od dzisiaj sprobujemy mieszac formule i zobaczymy jak pojdzie.

Taycia, my tez mamy nietolerancje i wlasnie tej specjalnej formuly mlody nie chce jesc. Dalej karmie piersia ale nie wiem, czy uda mi sie caly nabial wykluczyc. Masz jakas specjalna diete, czy na "wyczucie"?

Jak udaje wam sie podawac maluchom plyny przy karmieniu MM? Moj mlody nie chce nic wziasc do ust i z rozwolnenia robia nam sie zaparcia.:baffled:
 
Do góry