reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

zatem sa w tym samym wieku :) u mnie tez tak samo, jak zaczal choc troche unosic glowe, to juz spokojnie nie lezy tylko walczy... ale za to jak go nosze, to ladnie trzyma glowe i jaklezy mina piersi, to tez bez krzyku unosi glowe i sie rozglada, wiec sie pocieszam, ze nie jest tak zle...
 
reklama
Mój na brzuszku uwielbia spać, gorzej z aktywnym czuwaniem. Wytrzymuje dłużej jak leży przed lustrem, które go bardzo stymuluje i na moich kolanach. Zaczęłam też trochę go kłaść na dużą piłkę i też mu się podoba, ale i tak 5 min. to max. Trochę mu daję odpocząć i znowu próbuję na brzuszku.
 
Dokladnie tym samym sie martwie od kilku dni. Mlody nie znosi lezec na brzuszku i kiepsko podnosi glowke. Po kilku mnutach zaczyna krzyczec i wiekszosc czasu spedza z nosem na macie. Lepiej trzyma glowke u mnie na ramieniu lub na brzuchu. Mysle, ze z czasem sie to poprawi.
 
flower ale ci się egzemplarz trafił......nie dosyć, że śpi w dzień to jeszcze w nocy garuje po cycku jak suseł :rofl2:.

Radek też wytrzymuje kilka minut.....najdłużej jak patrzy w ruszający się obraz w TV :-D. No ale nasze maluchy mają prawo unosić głowę kilka chwil. Mojemu jak się zmęczy to tak fajnie zniża się i albo zaprotestuje albo strzela "baranka" z podłożem czołem :happy: I zauważyłam, że dłużej leży i łatwiej mu zmienić położenie ramion na twardym podłożu.
 
Hej laseczki witam się siorbiąc poranną kawusię :-)
U nas dziś za oknem ciut ładniej niż wczoraj nie ma tej zgnilizny:tak:nie pada więc dobry znak może skoczymy dziś na spacerek .
Młody obudził się jak tatuś wychodził do pracy o 7 przebrałam go i teraz dalej śpi :-)
U nas młody na brzuszku podnosi bardzo wysoko główkę i obraca nią w prawo i w lewo zależy jak mu się coś ciekawego na widoku trafi ale wytrzymuje w tej pozycji kilka minut do 15 to góra i już mu się nudzi czasami wytrzyma tylko 5 min.i płacz są przypadki,że jak zaśnie to siup na brzuszek go przerzucam po cichutku i prześpi tak z godzinkę ale to rzadko się trafia taka okazja:-)
 
hej,

ja już po śniadaniu, a Radek zalicza pierwszą drzemkę dzienną.....
U nas też dziś słonko świeci....chłodno ale na spacerek idziemy trzeba łapać ostatnie słonka ciepło :tak:
 
Witam, Ignacy dzis kiepsko spal a to przez kolke... mam nadzieje, ze skonczy sie ten problem wraz z ukonczeniem 3 miesiecy. Za to zaskoczyl nas dzis zupelnie nowymi odglosami, gada jak najety i wydaje dziwne okrzyki :) i calkiem sprawnie chwyta i trzyma grzechotke. nawet lepiej dzis z trzymaniem glowy w pozycji na brzuchu.
pozdrawiam
 
reklama
flower ale ci się egzemplarz trafił......nie dosyć, że śpi w dzień to jeszcze w nocy garuje po cycku jak suseł :rofl2:.

ano nie narzekam :-D- Karo pospała do 9:20 (z 2 przerwami na jedzonko o 2 i 6:30) pobuszowała do 11 jedzonko znowu i kimka teraz :D
o zerkam do łóżeczka a Mała się obudziła i sobie patrzy cichutko i grzeczniutko :) ANIOŁEK mój mały!!

u nas niestety łojotokowe zapalenie skóry zostało troszkę za późno zdiagnozowane i na główce robi się ciemieniuszka :(
 
Do góry